Teatrzyk z restrykcjami związanymi z “pandemią”. Gdzie był Szumowski w czasie kampanii Dudy?

Aktualizacja: 2020-07-18 1:13 pm

Od kilku miesięcy żyjemy w szaleństwie zaostrzania i luzowania przeróżnych restrykcji. Już chyba nikt nie wie kiedy założyć maseczkę, a kiedy nie. Od miesięcy obowiązuje też utopijny i nieprzestrzegany przez nikogo dystans społeczny. Ale co ciekawe od wtorku nie będzie wynosił już 2 metrów, a 1,5 m! Cały ten utopijny teatrzyk, jakim w obliczu kampanii okazały się restrykcje skomentował poseł Konfederacji Artur Dziambor.

Jest lżej! Narodzie! Minister zdrowia Łukasz Szumowski po – zapewne – dogłębnej analizie i po radach ekspertów zmniejszył dystans społeczny. Możemy do siebie podchodzić już nie na 2 m, a na 1,5 m! Znakomicie.

Tylko gdzie był pan Szumowski jak prezydent Andrzej Duda robił kampanię wyborczą? Jak widać na fotografiach, podczas jego wieców maseczki i dystans to jakiś mit. Oczywiście tak samo było na spotkaniach innych kandydatów. Natomiast to Duda jest związany z rządem, a nie Bosak, Trzaskowski, Hołownia i cała reszta.

Tej całej kuriozalnej sytuacji nie omieszkał skomentować poseł Konfederacji Artur Dziambor. „Sukces. Rząd luzuje obostrzenia. Od wtorku dopuszczalna odległość w jakiej będzie można się trzymać od drugiego człowieka spada z 2 m na 1,5 metra, a na stadionach będzie można zajmować co drugie krzesełko. Poniżej zupełnie niezwiązane z tematem zdjęcie sprzed kilku tygodni” – zakończył prowokacyjnie i sarkastycznie.

Owo zdjęcie przedstawia rozradowanego Andrzeja Dudę na wiecu ze swoimi zwolennikami. Nikt tam żadnego dystansu raczej nie pilnował… A maseczki?

Kabaret to mało powiedziane! Od 21 lipca będziemy mogli zbliżać się do siebie na półtora metra. To wielki skok o całe…

Posted by Konfederacja on Saturday, July 18, 2020

 

Za: Najwyższy Czas! (18 lipca 2020) -- [Org. tytuł: «Dziambor kpi z luzowania koronawirusowych restrykcji. Gdzie był Szumowski w czasie kampanii Dudy?»]
Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=115465 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]