Brytyjska Miss straciła swój tytuł za napisanie zdania… „All Lives Matter”

Aktualizacja: 2020-07-18 1:13 pm

Młoda kobieta opisała kryminalną przeszłość George’a Floyda. W dodatku pozwoliła sobie dodać, że „każde życie jest ważne”, co przecież podważa wyjątkowość cierpienia współczesnego „świętego” lewicy – Floyda. Za takie „świętokradztwo” kara musi być…

Jasmine Archer-Jones Fot. Twitter

Według brytyjskiego tabloidu „The Sun” zwyciężczyni konkursu Miss Swimsuit UK, Jasmine Archer-Jones, została za to pozbawiona tytułu „miss” zdobytego w 2019 roku.

Poszło właśnie o jej wpis na Facebooku z 1 czerwca, w którym skrytykowała ruch Black Lives Matter. Napisała, że „liczy się każde życie”, a George Floyd nie był niewiniątkiem.

Straciła za to tytuł „Miss”, chociaż uroda na szczęście pozostała taka sama. Usunięto także z internetu wszystkie informacje o tym, że taki tytuł zdobyła.

Okazuje się, że w tego typu konkursach może wygrywać i całkiem rozsądna kobieta. Organizatorzy konkursu Miss Swimsuit w Wielkiej Brytanii okazali się na tyle wytresowani w poprawności politycznej, że od swojego wyboru się „słusznie odcięli”.

Źródło: The Sun/ VA

Całość: Alaluna.pl (18 lipca 2020)

 


 

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=115461 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]