Nowy Jork: Malowanie na jezdni napisu z nazwą rasistowskiej organizacji BLM, przed wieżowcem Trump Tower

Aktualizacja: 2020-07-9 4:59 pm

Komunistyczny burmistrz Nowego Jorku spełnił swą groźbę. Na ulicy, przed należącym do Trumpa drapaczem chmur, wymalowany zostanie napis z nazwą rasistowskiej organizacji Black Lives Matter.

Nowy Jork ogarnięty jest niespotykaną od wielu lat falą przestępczości, tymczasem komunistyczny burmistrz miasta Bill de Blasio dalej realizuje swe propagandowe i polityczne pomysły. De Blasio zapowiedział, że na złość prezydentowi Trumpowi, na ulicy przed należącym do niego wieżowcem. wymalowany zostanie napis z nazwą rasistowskiej i marksistowskiej organizacji Black Lives Matter. Podobny już powstał w Waszyngtonie, gdzie burmistrzem jest lewaczka Muriel Bowser.

Na jezdni ulicy, przy której stoi Trump Tower burmistzr Nowego Jorku kazał wymalować nazwę rasistowskiej organizacji Black Lives Matter. Zdjęcie: Twitter/Ken Buffa

By napis na jezdni mógł powstać, zamknięto Piątą Aleje od 56. do 57. ulicy. To tam właśnie stoi Trump Tower – liczący 202 metrów wieżowiec z z biurami i apartamentami. Na ostatnich 3 piętrach znajduje się prywatny apartament Donalda Trumpa.

Jak informuje telewizja NBC, powołując się na policję, 5. Aleja na tym odcinku będzie zamknięta przez kilka dni. Podobne napisy z nazwą rasistowskiej organizacji mają powstać w kilku innych dzielnicach Nowego Jorku. Propagandowy pomysł De Blasio skrytykował Donald Trump.

„NYC (New York City – przyp. red.) obcina wydatki na policję o miliard dolarów, jednak burmistrz NYC maluje drogi, żółty znak Black Lives Matter niszcząc reprezentacyjną Aleję. To jeszcze bardziej zantagonizuje nowojorczyków, którzy kochają Nowy Jork i pamiętają okropną pieśń: „Świnie (policja – przyp. red.) w przebraniu, usmażmy je jak boczek”. Być może nasza Wspaniała Policja osłabiona i pogardzana przez burmistrza, który jej nie szanuje i nienawidzi jej, nie pozwoli, by ten symbol nienawiści został umieszczony na największej ulicy Nowego Jorku. Zamiast tego wydajmy te pieniądze na walkę z przestępczością!” – napisał Trump na Twitterze.

Jak widać policja pozwoli jednak umieścić napis organizacji, która chce mordować policjantów. 29 czerwca rasistowska BLM przedstawiła swój plan całkowitego pozbawienia finansowania policji Nowego Jorku, co w praktyce oznacza, że miałaby ona przestać istnieć.

Za: Najwyższy Czas! (9 lipca 2020) -- [Org. tytuł: «W odmętach lewackiego szaleństwa. Wielkie malowanie nazwy rasistowskiej i marksistowskiej organizacji przed Trump Tower»]
Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=115233 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]