Aktualizacja strony została wstrzymana

„Antyrasiści” żądają rozwiązania Kościoła katolickiego

Stowarzyszenie Liga Obrony Czarnej Afryki (LDNA) chce rozwiązania Kościoła katolickiego jako „zadośćuczynienia” za swoje krzywdy. Majątek Kościoła rzecz jasna należy przekazać owym „poszkodowanym”.

Rzecznik LDNA podczas demonstracji „antyrasistowskiej” w Paryżu mówił, że „Francja jest państwem totalitarnym, terrorystycznym, niewolniczym i kolonialnym”. Czarnoafrykańska Liga zaatakowała też konserwatywny i katolicki, choć dość marginalny ruch polityczny Civitas.

Kiedy lider tej partii Alain Escada potępił działania ”antyrasistów”, usłyszał, że „w Civitas lubimy ładne gospodynie domowe …”. Kolejne twitty LDNA brzmiały jeszcze groźniej: „niedługo nadejdzie dzień, w którym LDNA otrzyma sprawiedliwe zadośćuczynienie za wszystkie okrucieństwa popełnione i przyzwolone przez Francję wobec naszych przodków.”

A dalej okazało się, że „Nawet Watykan, Kościół katolicki, będzie musiał pójść do kasy i zostać rozwiązany po wypłaceniu odszkodowań”.

24 czerwca LDNA brutalnie atakowało nawet pamięć generała de Gaulle’a.

„Jeśli Charles de Gaulle był wielkim przestępcą, był także zbiegiem z II wojny światowej. W obliczu klęski francuskiej podczas wojny de Gaulle zdecydował się raczej na ucieczkę niż na obronę swojego terytorium” – można się dowiedzieć od czarnoskórych „antyrasistów”.

La Ligue de défense noire africaine veut dissoudre… l’Église catholique!

Źródło: VA/ FL24

[Wybrane wypowiedzi internautów pod w/w tekstem na stronie źródłowej:]

wieszcz
Powtarzam po raz n-ty. Mediana IQ krajów „czarnej” Afryki oscyluje w okolicach sześćdziesięciu kilku punktów. Całej afryki w okolicach 70 kilku.

Wynik poniżej 85 nie pozwala na pełne i normalne funkcjonowanie w rozwiniętym społeczeństwie. Wszystko poniżej 75 to funkcjonalny kretyn.

Efekty tego typu rewolucji jak w soczewce skupiają się w Zimbabwe. Po obrabowaniu, przegonieniu i wymordowaniu białych kraj podpadł w skrajne ubóstwo, galopująca inflacja (najwyższa na świecie) doprowadziła do upadku lokalnej waluty. W ciągu kilku lat z jednego z większych eksporterów żywności w Afryce trzeba było uruchamiać pomoc żywnościową, aby ludzie nie zdychali z głodu.

józef
Coś mi czuć w tych działaniach rękę żydów, którzy handlowali niewolnikami z Afryki, a teraz
chcą zepchnąć odpowiedzialność na Kościół Katolicki.

Za: Najwyższy Czas! (5 lipca 2020) | https://nczas.com/2020/07/05/antyrasisci-zadaja-rozwiazania-kosciola-katolickiego/

Skip to content