Liderka #BlackLivesMatter: Biali podludzie rodzą się z wadą genetyczną. Niech Allah da nam siłę, by ich nie zabijać

Aktualizacja: 2020-07-5 8:17 pm

Yusra Khogali, należąca do liderów ruchu #BlackLivesMatter, powiedziała, że „biali mają wrodzoną wadę genetyczną” oraz, że musi się modlić do Allaha o siłę „by nie zabijać białych”.

„Bycie białym nie oznacza bycia człowiekiem. W rzeczywistości bycie białym oznacza bycie podczłowiekiem” – napisała w mediach społecznościowych.

Swoją tezę Khogali podpiera rasistowską pseudonauką. „Biali ludzie mają wady genetyczne. Takie są fakty” – stwierdziła.

„Białe osoby potrzebują białej supremacji jako mechanizmu chroniącego ich przetrwanie jako ludzi, ponieważ wszystko, co mogą zrobić, to produkować siebie” – napisała.

„Czarni, których geny są dominujące, mogliby dosłownie wymazać białą rasę, gdyby dać im taką moc” – dodała.

Jej nowy wpis pokrywa się z tym, co pisała w 2016 roku. Wtedy to, również za pośrednictwem mediów społecznościowych, prosiła Allaha by „dał jej siłę aby nie zabiła białych mężczyzn i ludzi”.

Mimo tego typu wpisów ruch #BlackLivesMatter cieszy się sporą popularnością wśród lewicowych elit, a Antifa pomaga im w prowokowaniu zamieszek.

Źródło: newspunch.com

Za: Najwyższy Czas! (4 lipca 2020)

 


 

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=115139 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]