Aktualizacja strony została wstrzymana

Amerykańscy naukowcy odkryli „złowieszcze macki” u koronawirusa

Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego w USA odkryli, że wirus SARS-CoV-2, który powoduje chorobę COVID-19, wykorzystuje do zarażania czułki przypominające macki. Pozwalają mu one szybko rozprzestrzeniać się w organizmie – poinformowała gazeta „Financial Times”.

Według profesora Nevana Krogana, który kieruje projektem, komórki wirusa mają „złowrogie” nici, które przebijają powłokę innych komórek.

Nasze hipoteza opiera się na tym, że przyśpieszają one zarażenie – podkreślił.

Większość wirusów nie posiada takich „macek”. Odkrycie to pomogło ustalić szereg leków, które można by zastosować w walce z koronawirusem, większość z nich została opracowana do leczenia nowotworów.

COVID-19 dał o sobie znać w 2019 roku. Pod koniec grudnia chińskie władze poinformowały o epidemii zachorowań na zapalenie płuc nieznanego pochodzenia w Wuhan w prowincji Hubei. Patogenem tej choroby jest nowy typ koronawirusa, który Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) 11 lutego nazwała COVID-19.

11 marca Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) podczas konferencji prasowej podała, że epidemię koronawirusa należy już określać mianem pandemii. [Za co zapłacił Bill Gates – admin] 

Nie wiadomo, kiedy powstanie remedium na wirusa, który ogarnął świat i zebrał już krwawe żniwo, paraliżując wszystkie sfery działalności człowieka [!!!! – admin] . W wielu laboratoriach na całym świecie trwają prace nad szczepionką przeciw COVID-19.

Według WHO na świecie koronawirusem zaraziło się 9,6 miliona ludzi, ponad 491 tysięcy zmarło. [Gówno prawda – admin] 

W Rosji od początku epidemii potwierdzono 627 tys. zarażeń. Wyzdrowiało ponad 393 tys. pacjentów. W kraju stopniowo znoszone są wprowadzone z powodu pandemii ograniczenia.

https://pl.sputniknews.com

Zdaniem izraelskich uczonych, koronawirusy posiadają jeszcze trąby, zęby i żądła.
Admin

Za: Dziennik gajowego Maruchy (2020-06-28)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: „– Nasze hipoteza opiera się na tym, że przyśpieszają one zarażenie – podkreślił naukowiec.” Jeśli tzw. naukowcy wyciągają tego typu wnioski, to równie dobrze można wysnuć następujący wniosek: Oto naukowiec badał muchę i po kolei wyrywał jej nogi, za każdym razem wołając do niej: „Chodź!”. Mucha po każdorazowym wyrwaniu nóżki kuśtykając chodziła. Jednak po wyrwaniu ostatniej nogi przestała „reagować” na wołania naukowca. „No chodź!” – wołał naukowiec, lecz mucha nie chciała chodzić. Wobec tego naukowiec ogłosił wyniki badań stwierdzając, że po wyrwaniu ostatniej nogi mucha straciła słuch.

I właśnie tak wyglądają politpoprawne „badania naukowe”, kiedy za wszelką cenę próbuje się dopasować wyniki do z góry założonych tez. Przy czym wszystko robi się na wyścigi, bo sława, granty i uznanie czekają.

 


 

.