Uczniowie wrócą do szkół, a studenci na uczelnie. Premier Morawiecki: ta decyzja jest pewna

Aktualizacja: 2020-06-25 2:15 pm

Od początku września dzieci i młodzież wracają do szkoły. Na początku października studenci wracają na uczelnie – powiedział w rozmowie z TVP3 Łódź premier Mateusz Morawiecki. Zaznaczył, że jest to pewna decyzja.

Mateusz Morawiecki podkreślił, że Polsce nie grozi ponowne „zamknięcie gospodarki z powodu pandemii koronawirusa”. W związku z tym nie ma przeciwskazań, aby uczniowie powrócili do szkół, a studenci na uczelnie.

Szef rządu dodał, że nawet gdyby jesienią koronawirus zaatakował ponowne, to „mamy dużo więcej doświadczeń i nie zamierzamy zamykać gospodarki w takim stopniu, jak do tej pory”.

Będą obostrzenia, zachęcam do dystansowania się, do dezynfekcji i mycia częstszego rąk i do noszenia maseczek – zaapelował premier.

Źródło: TVP3

TK

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2020-06-25)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Pada kolejne zapewnienie, tym razem przez samego Premiera, że w przypadku “zaatakowania jesienią koronawirusa” rząd nie podejmie decyzji o zamknięciu gospodarki. Słowa te i potwierdzenia świadczą dobitnie, że: 1) Rząd ma dogłębną wiedzę, iż podjęte na początku tego roku decyzje NIE MIAŁY ŹADNYCH podstaw medycznych. 2) Rząd ma dogłębną wiedzę, że decyzje te były błędne i sparaliżowanie kraju dokonano bez analizy, opierając się jedynie na całkowicie błędnych modelach zaserwowanych przez różne wątpliwe autorytety z WHO i inne ośrodki. 3) Zdając sobie sprawę z tych błędów, rząd nie zamierza ich powtórzyć, jakkolwiek nie zamierza też przyznać się do nich.

Niestety, świadomość popełnionych błędów jest głęboko ukryta przed opinią publiczną, której dalej wciska się propagandę koronawirusową. Gdybyśmy mieli naprawdę do czynienia z groźnym patogenem powalającym i dziesiątkującym ludzkość – na dodatek mutującym i mogącym w przyszłości przybrać nieznaną dzisiaj formę agresji – to nikt nie odważyłby się na projekcje zapewniające o normalizacji życia społeczego jesienią. Tymczasem, decyzja o przywróceniu stacjonarnego kształcenia “jest pewna” (“Premier Morawiecki: ta decyzja jest pewna“), pomimo oczywistej niewiadomej co przyniesie przyszłość. W tej przyszłości jedno jest jednak pewne: zagrożenie “koronawirusem” jest wymysłem pseudo-naukowców, manipulanckich mediów i płochliwych polityków.

W sumie: decyzje podjęte na początku 2020 roku przez czynniki rządowe i konkretne osoby, powinny być odpowiednio zbadane, odpowiednio potraktowane i odpowiednio osądzone, włącznie z rozpatrzeniem możliwości popełnienia najcięższych przestępstw – przeciwko ludzkości.

 


 

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=115016 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]