Black Lives Matter wspiera aborcję, homoseksualizm i program antyrodzinny

Black Lives Matter jest przedstawiany przez politycznie poprawne media jako organizacja zajmująca się sprawiedliwością społeczną, której celem jest promowanie praw Afroamerykanów i walka z „systemowym rasizmem” jakiego podobno doświadczają. Nie mówi się natomiast, że ten lewacki ruch promuje aborcję, homoseksualizm, gender i zwalczanie tradycyjnej rodziny. Pod płaszczykiem walki z rasizmem dąży do przeprowadzenia rewolucji, której celem jest stworzenie nowego społeczeństwa, dalekiego od korzeni cywilizacji chrześcijańskiej.

W internetowym manifeście zatytułowanym „W co wierzymy” organizatorki Black Lives Matter, Patrisse Khan-Cullors, Alicia Garza i Opal Tometi twierdzą, że oni i ich zwolennicy „kłócą się z wizją rodziny narzuconej przez Zachód”. Deklarują, że „uwolnili się od „heteronormatywnego myślenia” i domagają się „sprawiedliwości reprodukcyjnej”.

„Zrywamy z zachodnim wymogiem nuklearnej struktury rodziny, wspierając siebie nawzajem jako rozszerzone rodziny i wioski, które kolektywnie troszczą się o siebie, a zwłaszcza o dzieci, tak, by matki, rodzice i dzieci czuły się komfortowo” – napisały.

Kierownictwo ruchu Black Lives Matter jednoznacznie deklaruje, że „rozwija wspólnotę afirmującą queer”. „Kiedy się spotykamy, robimy to z zamiarem uwolnienia się od uścisku ciasnego myślenia heteronormatywnego, a raczej przekonania, że ”‹”‹wszyscy na świecie są heteroseksualni ” – czytamy w manifeście.

„Zasługujemy na to i domagamy się sprawiedliwości reprodukcyjnej [uwaga: to znaczy aborcji – przyp.red.], która daje nam autonomię w stosunku do naszego ciała i tożsamości, a jednocześnie zapewnia, że ”‹”‹nasze dzieci i nasze rodziny są wspierane, bezpieczne i są w stanie się rozwijać ”- deklarują aktywiści „antyrasistowscy”.

Mimo obecnych postaw, założyciele Black Lives Matter wychowali się w tradycyjnych rodzinach. Patrisse Khan-Cullors (36 lat) jest aktywistką LGBT, która opuściła dom swoich żonatych rodziców w wieku 16 lat, po poinformowaniu ich o swoim homoseksualiźmie. 39-letnia Alicia Garza również dorastała w domu z obojgiem rodziców i jest teraz „mężatką” białej kobiety, która identyfikuje się jako „mężczyzna transpłciowy”. Garza również uważa się za aktywistkę LGBT. 35-letnia Opal Tometi dorastała z dwoma braćmi w Arizonie wspólnie z matką i ojcem z Nigerii.

W wywiadzie dla MSNBC w 2015 r. Khan-Cullors podkreśliła „queerową tożsamość” założycieli Black Lives Matter. Khan-Cullors tłumaczyła, że „od samego początku” ważne było, aby ruch zajmował się nie tylko „zabójstwami młodych czarnych chłopców”, ale „życiem wszystkimi czarnych”, w tym osób transpłciowych. Jej zdaniem w przeszłości przywódcy ruchu na rzecz praw Afroamerykanów „nie byli reprezentatywni dla wszystkich czarnoskórych, bo walczono tylko o ścisły interes czarnych mężczyzn, chrześcijańskich i heteroseksualnych” .

Black Lives Matter został oskarżony przez niektórych ekspertów o wykorzystywanie morderstwa George’a Floyda do celów politycznych.

Ryan Bomberger, czarnoskóry działacz pro-life, powiedział, że koncentrowanie się Black Lives Matter na ideologii LGBT jest jednym z wielu powodów, dla których nigdy nie dołączy on do tego ruchu.

„Silnie promują homoseksualizm i osoby transpłciowe”, napisał Bomberger 5 czerwca dla konserwatywnej strony „Townhall”, dodając, że „nie akceptuje pomieszania ról”.

Podkreślił, że ruch Black Lives Matter „całkowicie ignoruje ojcostwo”, choć, jak napisał, „każda miejscowość, w której znajdują się rodziny bez ojców, doświadcza wyższej przestępczości, większego zażywania narkotyków, częstszej aborcji, częstszego porzucania nauki przez dzieci i w konsekwencji dużego ubóstwa”.

Bomberger zauważył też, że autorzy manifestu Black Lives Matter w ogóle nie troszczą się o życie czarnoskórych nienarodoznych dzieci.

„Dzieci zabite w aborcjach nie żyją i nie będą się rozmnażać. Grupy BLM ogłosiły w lutym 2015 r swoją solidarność z organizacjami sprawiedliwości reprodukcyjnej. Nie można zwalczać przemocy, jednocześnie ją wspierając ”- zadeklarował działacz.

Black Lives Matter została zainicjowana przez Khan-Cullors i Garzę w 2013 roku. Uniewinniono wówczas latynoskiego George’a Zimmermana, oskarżonego o zabójstwo 17-letniego czarnego chłopca Trayvona Martina.

W ostatnim czasie nazwa ruchu Black Lives Matter stała się synonimem protestów, które ogarnęły Stany Zjednoczone i wiele innych krajów zachodnich wskutek publikacji w sieci nagrania obrazującego śmierć przestępcy George’a Floyda, przygniecionego kolanem do ziemi przez białego policjanta.

Franciszek L. Ćwik

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2020-06-15)

 


 

Skip to content