Aktualizacja strony została wstrzymana

Źołnierze USA na kolanach przed komunistami

Haniebne zachowanie. Amerykańscy żołnierze Gwardii Narodowej klęczą przed bolszewickim motłochem z #BLM. To bardzo złe wieści i źle wróży dla przyszłości USA i świata jaki znamy.

Artur WWA

Za: wolna-polska.pl (6 czerwca, 2020)

 


 

Szwedzka policjantka na kolanach przed imigrantami. Przeprasza i z płaczem obejmuje „prześladowanych” [WIDEO]

Szwedzkich policjantów widzieliśmy już nawet nie jako ochronę marszy LGBT ale aktywnych uczestniktów parad. Tym razem, na fali przepraszania za rasizm, tamtejsi funkcjonariusze posunęli się jeszcze dalej.

Blondwłosa policjantka uklękła na sztokholmskim Placu Sergela przed demonstrantami Black Live Matter, wśród których dominowała skrajna lewica i imigranci. Kobieta trzymała tablicę z napisem „Biała cisza to przemoc”, a potem z płaczem obejmowała protestujących.

ŹRÓDŁO: samnytt.s

Za: DziennikNarodowy.pl (

 


 

,,Zabierzcie im ich suki i pieniądze!” Czarnoskóry raper nawołuje do zabijania białych ludzi

Urodzony w Nigerii raper Jesse Ekene Nweke Conable, wyemigrował do Szwecji w 2008 r. i ma już szwedzkie obywatelstwo, wezwał na YT swoich fanów, by „zastrzelili” białych ludzi. Na kanale YouTube ma już 280 tys. subskrybentów.

Conable wzywa:

– My, Murzyni, stanmy się numerem jeden i przejmijmy białych

Dalej dodaje:

– Kiedyś ci biali zabrali nas jako niewolników, musimy traktować ich jak niewolników i traktować ich jeszcze gorzej. Zabierzemy ich suki i zabierzemy ich pieniądze. Jesteśmy afrykańskimi wojownikami, nie są na naszym poziomie. To dopiero początek, czarna siła!

Następnie zwija dłoń w kształt pistoletu i mówi:

– Jeśli jakikolwiek biały facet lub biała dziewczyna spróbuje powiedzieć o tobie, że jesteś gównem, zastrzel ich! Nie możesz być rasistą, jeśli nie jesteś biały.

mp/samnytt.se

Za: Fronda.pl (6.6.20)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Dlaczego w ogóle zajmujemy się jakimś raperem i bełkotem słów jego „piosenki”? Ano tylko dlatego, że nie jest to jakieś odosobnione zjawisko, lecz jest to systemowa nienawiść czarnych do białych. Niemal cała subkultura murzyńska opiera się dzisiaj na rapie i nienawiści, od niemowlaka niemal każdy murzyn słucha tej muzyki i ogląda żydowskie kanały telewizyjne stworzone tylko dla czarnych (BlackTV), słucha murzyńskich stacji radiowych, gdzie otwarty rasizm i nienawiść do białych jest czymś normalnym. Takie uprzedzenie i nienawiść tylko czeka każdego dogodnego momentu aby się uzewnętrznić, stąd powtarzające się rozruchy murzyńskie, stąd przemoc czarnych wobec białych (statystycznie astronomicznie przerastająca odwrotne zjawisko), A gdy media wykorzystają wygodny dla polityki incydent, czarna zmanipulowana masa ukazuje swe prawdziwe oblicze.

Piszemy „niemal cała subkultura murzyńska” i dotyczy to szczególnie amerykańskich murzynów, zwanych Afroamerykanami, przy czym za samą nazwą kryje się konstrukt polityczno-kulturowy, a nie rasowy. Zjawisko rasizmu i nienawiści do białych trudniej zauważyć wśród świeżych imigrantów murzyńskich, którzy nie nabyli jeszcze afro-amerykańskiej pogardy i uprzedzenia. Bardzo często jednak kolejne pokolenie już nabywa te postawy, już staje się częścią masy żądającej „praw” i przywilejów. Stają się narzędziem sterowanym przez liberalne siły pragnące zniszczyć nawet te resztki chrześcijańskiej osnowy podtrzymujące amerykańskie społeczeństwo. Odwoływanie się przez te elity do rasowych różnic i konfliktów, kreowanie postaw roszczeniowych, napędzanie agresji – to wszystko odnajduje w masach murzyńskich oddźwięk.

Tak jak wielokrotnie pisaliśmy, problem rasowy będzie w Ameryce istniał, lecz nie dlatego, że przedstawiciele różnych ras będą żyli obok siebie, lecz dlatego, że będą żyli w izolowanych światach subkultury. Innymi słowy – i podkreślamy to dobitnie – problem nie tkwi w naturze rasowej, lecz tkwi w kulturze, w sub-kulturze która narzucana jest przez elity sterujące społeczeństwami. To tam – w tych elitach – tkwi przyczyna konfliktów na dole, to tam tworzone są idee poróżniające społeczeństwo, podsycające problemy rasowe i etniczne.

A co do klękania żołnierzy Gwardii Narodowej czy policjantów przed rozwydrzonym lewackim tłumem – no cóż, do Armii i jej przybudówek, do policji i gdziekolwiek wstępują ludzie ukształtowani przez taki a nie inny system społeczny, takie a nie inne media. Gdyby przyszło do jeszcze większej eskalacji konfliktu, to wielu z tych „żołnierzy” porzuciłoby swe giwery i kaski i przeszliby na stronę lewaków, bo sami nimi są.

 


 

Skip to content