Hańba i zdrada – chyba bez precedensu!

Aktualizacja: 2020-06-6 8:32 am

To co się wydarzyło, to jest hańba i zdrada.

Przeszły dwie ustawy, w których pierwsza dotyczyła służb specjalnych.

Grzegorz Braun zgłaszał poprawkę do pkt. 15, aby w służbach specjalnych mogły służyć osoby tylko narodowości polskiej mieszkające na terenie Polski, ale błyskawiczne głosowanie dało odrzucenie tej poprawki; jedyny głos prawdopodobnie Brauna, był za – cała reszta przeciw.

Nie mamy już w parlamencie i rządzie żadnych Polaków, bo Polak by tak nie zagłosował. Ta ustawa powoduje, że w służbach specjalnych będzie mógł służyć ktokolwiek.

Przygotowują zarząd pod to, aby przejąć Polskę, czego dowodem jest uchwalenie ustawy o prawie geologicznym i górniczym, gdzie sprzedano nasze zasoby naturalne.

Więcej informacji na ten temat w filmie Wiedza dla Wszystkich:

https://ewinia-nowyekran-pl.neon24.pl

Polak by tak nie zagłosował? Ależ zapewniam autorkę, że bardzo wielu właśnie tak by zagłosowało. Nie wiem, dlaczego wciąż żyje mit o rzekomym patriotyzmie Polaków, ich umiłowaniu wolności, niepokorności i inne temu podobne bzdury, równie aktualne, jak prognoza pogody na Wielkanoc 1948 roku i równie prawdziwe, jak 19-dolarowy banknot.

Proponuję spytać się przypadkowych 100 Polaków, co sądzą na ten temat. 95 % w ogóle nie zrozumie, o co chodzi i odpali, że „nie interesuje się polityką”.
Admin

Za: Dziennik gajowego Maruchy (2020-06-06)

 


 

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=114668 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]