Aktualizacja strony została wstrzymana

Inteligentne kalendarium koronaświrusa

2010 – Na stronie Fundacji Rockefellera pojawiają się pierwsze wzmianki o pandemii koronawirusa.

2012 – Raport Krajowej Rady Wywiadu USA: przed 2030 rokiem należy spodziewać się nowego rodzaju wirusa, który dotrze do każdego zakątku świata.

2014 – W laboratorium w Karolinie Północnej rozpoczynają się badania nad mutacjami wirusów koronowych. Szefem zespołu jest profesor Ralph Baric a jego asystentką Lisa Gralinski, Polka z pochodzenia. [Korzenna? – admin]

2015 – w USA ogłoszone zostaje moratorium na prowadzenie tych badań, ze względu na zbyt wielkie ryzyko dla świata, w przypadku wydostania się szczepów na zewnątrz.

2015 – Baric na portalu NATURE publikuje pracę naukową gdzie prezentuje wyniki dotychczasowych badań. Francuski profesor recenzujący tę pracę w Paryżu pisze: trajektoria szerzenia się tego wirusa może być nieobliczalna.

2016 – projekt zostaje przeniesiony do wojskowego laboratorium w Wuhan, w Chinach, które powstało w kontekście przyszłej ewentualnej wojny biologicznej. Szefowa projektu Shi Zenghli, zwana BATWOMAN rozpoznaje receptor ACE2, ten sam u nietoperza i człowieka, dzięki czemu może przenieść naturalne koronawirusy zwierzęce na ludzi. Preferowany kierunek infekcji: ludzkie płuca – cytat z wyników badań. Patogen zostaje przetworzony w zmutowaną broń biologiczną poprzez dodanie do niego ludzką ręką tak zwanej „wzmocnionej funkcji działania”.

2016 – na lotnisku w Detroit FBI zatrzymuje chińskiego naukowca, przewożącego próbki MERS i SARS.

2017 – Piotr Czumachow, rosyjski mikrobiolog mówi, że w Wuhan robi się rzeczy „absolutnie szalone”.

2017 – Dr Fauci podczas wykładu na Uniwersytecie w Georgetown mówi o zaskakującej chorobie podczas obecnej kadencji Trumpa.

2018 – pierwsze symulacje przyszłej pandemii.

2019 – październik – konferencja Event201 w Nowym Jorku i precyzyjny scenariusz rozwoju epidemii koronawirusa (prowadzone są rozmowy jak manipulować mediami i jak cenzurować „wrogą” narrację”).

2020 – projekt zostaje wdrożony w życie; mimo, że wirus jest dwukrotnie bardziej zaraźliwy od grypy, zabija relatywnie rzadko.

03.2020 – Bill Gates próbuje wymóc na WHO ogłoszenie pandemii – WHO nie chce tego zrobić.

14.03 2020 – Bill Gates wpłaca do WHO 50 mln dolarów

15.03 2020 – WHO ogłasza stan pandemii (stan ten pozwala wprowadzać leki i szczepionki bez badań bezpieczeństwa – jaki jest prawdziwy cel szczepień?).  Świat się zatrzymał na podstawie symulacji komputerowej sugerującej że umrze 100 milionów ludzi. Wg modelów komputerowych tej samej firmy lodowców na Antarktydzie już nie ma. COVID-19 zastępuje wszystkie inne choroby

Manipulacje danymi osiągają apogeum. Nie zestawia się danych, pokazuje się je tylko wybiórczo.

Stosowany test RT PCR pokazuje fałszywie nawet w 8 na 10 przypadków. CDC podaje, że nawet jeśli test wykazał pozytyw i masz objawy, nie znaczy to że masz wirusa.

Źadne laboratorium na świecie nie ma pełnego obrazu genomu wirusa. W związku z tym – co jest testowane i przeciw czemu ma działać szczepionka?

Fakty zaczynają powoli tworzyć mozaikę.

Szpitale dostają kilka razy więcej pieniędzy za pacjenta z diagnozą Covid i dodatkowy bonus za podłączenie do respiratora.

Cenzura trwa w najlepsze. Usuwa się ludzi mówiących inaczej niż rządy i główne media. Naukowcy i lekarze, nie mówiąc o zwykłych ludziach, są wyśmiewani i wyciszani.

Przebijają się informacje, że „Covid-19” wpisuje się wszystkim zmarłym w szpitalach. Bez względu na to na co naprawdę umarł pacjent.

Na Covid umiera się tylko w szpitalu – brak danych o zmarłych poza szpitalem.

Wirus jest wyłącznie narzędziem, cele są inne. Rządy chodzą na pasku zakulisowej władzy działającej poprzez korumpowanie świata nauki, mediów, polityki i medycyny.

Idąc metodą faktów dokonanych – po czterech miesiącach trwania pandemii sam wirus nie zabił więcej ludzi niż sezonowa grypa, natomiast psychoza wytworzona wokół sprawy ma realnie niszczącą siłę

Scenariusz realizowany jest perfekcyjnie, ludzie przez lata uczeni wiary w „ekspertów telewizyjnych” nie protestują.

Rośnie skala bezprecedensowej inwigilacji społecznej.

COVID-19 staje się bronią doskonałą. Pod jego pretekstem można już zrobić właściw wszystko.

Na jesień planowana jest kolejna „fala wirusa”…

Za Danuta Gomółka
https://stowarzyszenierkw.org/

Za: Dziennik gajowego Maruchy (2020-06-03) | https://marucha.wordpress.com/2020/06/03/inteligentne-kalendarium-koronaswirusa/