USA: Zdewastowano pomnik Kazimierza Pułaskiego. Napisy zostały już częściowo zamalowane

Aktualizacja: 2020-06-2 1:32 pm

W czasie zamieszek, które miały miejsce w Waszyngtonie ubiegłej nocy, zdewastowany został nie tylko pomnik Tadeusza Kościuszki. Napisami pokryto także pomnik Kazimierza Pułaskiego. W poniedziałek nad ranem napisy były w większości zamalowane.

[…] Cały tekst dostępny w materiale źródłowym

pap / fakty.interia.pl / kresy.pl

Za: Kresy.pl (2 czerwca 2020)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Pomimo tego, że wszystkie zdjęcia i filmy pokazują, iż w protestach bierze udział nie tylko czarna hołota ale i młodzi biali chuligani, to dewastacja pomników polsko-amerykańskich bohaterów – oraz innych pomników i mienia – nie ma charakteru etnicznej nienawiści, lecz jest wyrazem rasowego hejtu. Czarni mieszkańcy Ameryki od dziecka mają w rodzinach wpajaną nienawiść i nieufność “do białego”, zaś młodzi-głupi-wykształceni liberałowie spod znaku sierpa i młota, antify czy gwiazdy dawida, tak zostali ukształtowani, że nienawidzą siebie samych, że nienawidzą swoich przodków, że obca jest im głębsza tożsamość. Pomimo powszechnego wykształcenia zwanego edukacją, nie znają on żadnej historii, są prymitywnymi barbarzyńcami, choć mogą być np. zdolnymi programistami.

 


 

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=114584 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]