Dziennikarka Jewish.pl: jak Konfederacja przejmie władzę, to zobaczycie na żywo te „polskie obozy”. Bosak odpowiada

Aktualizacja: 2020-05-25 1:55 pm

Współpracująca z Jewish Telegraphic Agency oraz portalem Jewish.pl dziennikarka Katarzyna Markusz wyraziła na Twitterze ubolewanie, że kandydat Konfederacji na prezydenta RP, Krzystof Bosak, zapraszany jest na debaty i do mediów.

Tak, chwalcie Bosaka, zapraszajcie na debaty, róbcie wywiady.Już ma 13%. Jak kiedyś Konfederacja przejmie władzę, to zobaczycie na żywo te „polskie obozy” – napisała Markusz na Twitterze.

Wpis został zauważony przez Bosaka, który  stwierdził, że antypolonizm jest wśród mediów żydowskich „poważnym problemem”.

Z pewnością nie wszyscy redaktorzy mediów żydowskich są tacy jak pani @KasiaMarkusz, ale antypolonizm jest w tym środowisku poważnym problemem, zniekształcającym ocenę rzeczywistości tym, którzy mają ją innym przybliżać i tłumaczyć. W ten sposób złe uprzedzenia się umacniają – stwierdził kandydat Konfederacji w wyborach prezydenckich.

Jak informowaliśmy, w ostatnim sondażu przeprowadzonym na zlecenie Gazety Wyborczej, Krzysztof Bosak odnotował znaczny wzrost poparcia. Kandydata prawicowej opozycji w badaniu wskazało 13 procent respondentów.

Kresy.pl

Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=114422 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]