Aktualizacja strony została wstrzymana

Kandydat Konfederacji obnaża propagandę TVP. „Bosak miał w kwietniu 4 minuty, a Duda 543 minuty”

Kandydat Konfederacji na prezydenta pokazuje skalę stronniczości TVP. „Czas antenowy kandydatów na prezydenta w kwietniu 2020 roku. Duda 543 minuty, Bosak 4 minuty. Czy to jest równorzędne informowanie o kampanii?” – zastanawia się.

– W każdej kategorii, którą weźmiemy, liczebność władz, liczebność personelu, wydatki na wynagrodzenia władz, wydatki na całość działania TVP, mamy po prostu ogromne wzrosty. 18 mln zł z tych wydatków, poszło wyłącznie na nagrody, a więc całościowe wydatki w 2019 roku 2,7 mld zł, z czego aż 18 mln zł na nagrody – mówił Krzysztof Bosak podczas konferencji prasowej.
„Bosak 4 minuty, Duda 543 minuty”

– Czas antenowy kandydatów na prezydenta w kwietniu 2020 roku. Andrzej Duda 543 minuty – powiedział oburzony Konfederata.

To jednak nie wszystko. Polityk obnażył też prawdę o rzekomej wojnie PiS i PO.

Małgorzata Kidawa-Błońska, rzekomo zwalczana przez PiS 49 minut, drugi najlepszy wynik. Władysław Kosiniak-Kamysz, były koalicjant PO, rzekomo nielubiany przez PiS 22 minuty, Robert Biedroń 10 minut, Szymon Hołownia 7 minut, Krzysztof Bosak 4 minuty – grzmiał podczas konferencji. – Jeszcze raz, pierwsza i ostatnia pozycja, porównuję: Andrzej Duda 543 minuty, Krzysztof Bosak 4 minuty.

– Czy to jest równorzędne informowanie o kampanii wyborczej? – zastanawia się kandydat na prezydenta.

Telewizja publiczna nigdy nie był zbyt obiektywna – za żadnych rządów. Jednak w czasie pierwszej i drugiej kadencji PiS, ta ostentacyjna stronniczość zakrawa bezczelność.
„Ile w tym było pełnienia obowiązków, a ile kampanii?”

– Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że prezydent wykonuje swoje obowiązki – mówił Bosak. – W takim razie w tej statystyce mogłoby to zostać rozdzielone. Ile było informowania o działalności prezydenta, a ile o kampanii wyborczej – dodał.

– Tak wygląda statystyka. Jest to tak naprawdę zrobienie prywatnego folwarku, partyjnego folwarku z firmy, która powinna służyć całemu społeczeństwu – zrecenzował działania „reżimówki” Krzysztof Bosak.

Źródło: FB/Konfederacja

Za: Najwyższy Czas! (15/05/2020) | https://nczas.com/2020/05/15/kandydat-konfederacji-obnaza-propagande-tvp-bosak-mial-w-kwietniu-4-minuty-a-duda-543-minuty/

Skip to content