Antoni Macierewicz: Koronawirus to broń biologiczna

Były szef MON gościł dziś na antenie Radio Maryja, gdzie mówił o epidemii koronawirusa. Zdaniem polityka SARS-CoV-2 to prawdopodobnie wirus, który został stworzony w laboratorium:

-„Mamy do czynienia z użyciem broni biologicznej, tak należy to interpretować” – powiedział wiceprezes PiS.

Jak dodał, tak właśnie tę kwestię interpretuje wielu wybitnych polityków, w tym prezydent USA, Donald Trump.

-„Broń biologiczna jest jednym z najpotworniejszych narzędzi [prowadzenia wojny], i to właśnie dawny Związek Radziecki, i obecna Rosja, i Chiny są głównymi państwami, które tę broń kształtowały i rozwijały. Wszystko zaczęło się od państwa chińskiego i od ukrywania przez państwo chińskie rozwoju tej epidemii na ich terenie w prowincji Wuhan, choć niektórzy chińscy lekarze próbowali ostrzec świat, że mamy do czynienia z wielkim zagrożeniem. Nie dziwię się więc politykom amerykańskim, którzy przeżywają teraz olbrzymie kłopoty i trudności, że rozważają też taki scenariusz” – oceniał.

-„Na tym tle Polska jest bezpieczna. Przygotowaliśmy nie tylko narzędzia finansowe, administracyjne, organizacyjne i medyczne, ale także związane z bezpieczeństwem państwa, jakim są Wojska Obrony Terytorialnej, specjalnie przystosowane do zwalczania wewnętrznych zagrożeń, wewnętrznych kataklizmów, i ataków jakie mogą na Polskę spaść. Ale walczą z koronawirusem wszystkie formacje Wojska Polskiego, i także cywilni pracownicy tego resortu, za co im wszystkim jesteśmy winni olbrzymią wdzięczność” – dodał.

kak/Radio Maryja

Za: Fronda.pl (11.05.2020)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Pan minister Macierewicz wielokrotnie udowodnił swoimi wypowiedziami a teraz jedynie to potwierdził, że jest ślepy na jedno oko. Nie widzi bowiem złowrogiej potęgi Stanów Zjednczonych A.P. i nie docenia laboratoryjnych możliwości sektora militarnego U.S.A. Przyjmując, że ten nękający koronawirus został stworzony ludzką ręką (co jest niemal pewne) i że stworzony został jako broń biologiczna (wielce prawdopodobne), to wśród możliwych twórców koronawirusa wymienia on Rosję i Chiny – i słusznie – lecz albo oszukując siebie, albo będąc nieświadomym nie wskazuje na dzisiejsze Imperium Zła.

 


 

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content