Antoni Macierewicz: Koronawirus to broń biologiczna

Były szef MON gościł dziś na antenie Radio Maryja, gdzie mówił o epidemii koronawirusa. Zdaniem polityka SARS-CoV-2 to prawdopodobnie wirus, który został stworzony w laboratorium:

-„Mamy do czynienia z użyciem broni biologicznej, tak należy to interpretować” – powiedział wiceprezes PiS.

Jak dodał, tak właśnie tę kwestię interpretuje wielu wybitnych polityków, w tym prezydent USA, Donald Trump.

-„Broń biologiczna jest jednym z najpotworniejszych narzędzi [prowadzenia wojny], i to właśnie dawny Związek Radziecki, i obecna Rosja, i Chiny są głównymi państwami, które tę broń kształtowały i rozwijały. Wszystko zaczęło się od państwa chińskiego i od ukrywania przez państwo chińskie rozwoju tej epidemii na ich terenie w prowincji Wuhan, choć niektórzy chińscy lekarze próbowali ostrzec świat, że mamy do czynienia z wielkim zagrożeniem. Nie dziwię się więc politykom amerykańskim, którzy przeżywają teraz olbrzymie kłopoty i trudności, że rozważają też taki scenariusz” – oceniał.

-„Na tym tle Polska jest bezpieczna. Przygotowaliśmy nie tylko narzędzia finansowe, administracyjne, organizacyjne i medyczne, ale także związane z bezpieczeństwem państwa, jakim są Wojska Obrony Terytorialnej, specjalnie przystosowane do zwalczania wewnętrznych zagrożeń, wewnętrznych kataklizmów, i ataków jakie mogą na Polskę spaść. Ale walczą z koronawirusem wszystkie formacje Wojska Polskiego, i także cywilni pracownicy tego resortu, za co im wszystkim jesteśmy winni olbrzymią wdzięczność” – dodał.

kak/Radio Maryja

Za: Fronda.pl (11.05.2020)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Pan minister Macierewicz wielokrotnie udowodnił swoimi wypowiedziami a teraz jedynie to potwierdził, że jest ślepy na jedno oko. Nie widzi bowiem złowrogiej potęgi Stanów Zjednczonych A.P. i nie docenia laboratoryjnych możliwości sektora militarnego U.S.A. Przyjmując, że ten nękający koronawirus został stworzony ludzką ręką (co jest niemal pewne) i że stworzony został jako broń biologiczna (wielce prawdopodobne), to wśród możliwych twórców koronawirusa wymienia on Rosję i Chiny – i słusznie – lecz albo oszukując siebie, albo będąc nieświadomym nie wskazuje na dzisiejsze Imperium Zła.

 


 

Skip to content