Duży dobowy wzrost liczby zakażonych w Polsce. Największy od 19 kwietnia. Najnowszy bilans z Ministerstwa Zdrowia

Ministerstwo Zdrowia poinformowało we wtorek po południu o 189 nowych zakażeniach koronawirusem, kolejnych 16 osób zmarło. Rano zakażenie koronawirusem potwierdzono u 236 osób, a zmarły 3 osoby. W sumie wykryto w ciągu ostatniej doby 425 zakażeń – to jest najwyższy wynik od 19 kwietnia, kiedy to wykryto w ciągu doby 545 przypadków.

[…] Cały tekst dostępny w materiale źródłowym

(PAP)

Za: Najwyższy Czas! (05/05/2020)

 


 

Najwyższa dobowa liczba zakażeń od początku epidemii w Polsce. Najwiecej zgonów od 29 kwietnia

Ministerstwo zdrowia poinformowało po południu o nowych wykrytych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce. W sumie wykryto aż 595 przypadków zakażeń. Większość z nich, bo aż 492 przypadki, pochodzi ze Śląska.

[…] Cały tekst dostępny w materiale źródłowym

Źródła: PAP/tter

Za: Najwyższy Czas! (12/05/2020)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Przytaczamy tę informację jedynie po to aby pokazać z jaką manipulacją mamy do czynienia, bowiem przy wzroście liczby chorych, przy stałym wzroście liczby zgonów zakwalifikowanych jako ofiary Covid-19, rząd poluźnia restrykcje. Dlaczego? Bo to samo robią inne państwa oraz dlatego, że w Polsce mamy gorący okres przedwyborczy, więc trzeba uspokoić nastroje, pokazać jak bardzo władza dba o obywateli i jaka jest dobra oddając cząstkę tego co brutalnie i bezpodstawnie zabrała. A przecież, gdyby obowiązywała inna narracja, to media mogłyby z powodzeniem podbijać temat, dalej tworzyć atmosferę strachu, dalej manipulować społeczeństwem. 

Dodano 2020-05-12: Do powyższej informacji z 5 maja, dodajemy najnowszą informację z 12 maja, która wskazuje na dalszy wzrost liczny zakażeń i największą liczbę zgonów od 29 kwietnia. Pomimo tych informacji, ogłaszane są dalsze rozluźnienia i “uruchamianie gospodarki”, co – z czysto medycznego punktu widzenia, gdyby przyjąć, że mamy rzeczywiście z pandemią – nie ma kompletnego sensu. Ergo: mamy do czynienia z manipulacją pisaną na polityczne zamówienie. Powtarzamy: za tę zbrodnię przeciwko narodowi polskiemu rządzący muszą odpowiedzieć!

 


 

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content