Wystąpienie posła Vittorio Sgarbi: “Koronawirus to sposób, by terroryzować ludzi i wprowadzać dyktaturę”

Aktualizacja: 2020-04-28 10:25 am

Poseł z centroprawicowej formacji Forza Italia to jeden z wielu Włochów, który krytycznie odnosi się do obostrzeń oraz sytuacji związanej z koronawirusem. W emocjonalnym wystąpieniu polityk oświadczył, że liczby zmarłych na Covid-19 są znacząco podwyższane, a sam koronawirus służy terroryzowaniu obywateli i wprowadzeniu dyktatury.

– 9 marca naukowcy powiedzieli, że koronawirus nie przynosi większego zagrożenia od wirusa grypy. To jest udokumentowane. Nie kłamcie! Nie mówcie, że 25 tysięcy osób umarło w wyniku zakażenia koronawirusem. To nieprawda! Nie wykorzystujcie zmarłych. Powiedzmy prawdę przeciwko hipokryzji i kłamstwom, przeciwko fałszywym liczbom podawanym w celu terroryzowania Włochów. Dwadzieścia pięć tysięcy śmierci zmarło z powodu zawału serca, raka, nie wykorzystujmy ich do poniżenia Włoch, aby dać obywatelom fałszywe wiadomości – powiedział Sgarbi i zaznaczył, że 96% zmarłych, którzy cierpieli na Covid-19 i umarli, odeszli na skutek innych, poważniejszych schorzeń.

Należy dodać, że opinia włoskiego posła nie jest odosobniona. Coraz więcej naukowców, polityków i komentatorów życia społecznego zaczyna twierdzić, że problem koronawirusa został napompowany w celu realizacji niecnych planów m.in. takich jak inwigilacja, izolacja. Na naszym portalu przytaczaliśmy interesujące stanowiska prof. Włodzimierza Guta, dr. Stefano Montanariegodr. Zbiegniewa Martyki, prof. Knuta Wittkowskiego, prof. Franka Ulricha Montgomerego czy niemieckiego lekarza Wolfganga Wodarga. Zachęcamy do zapoznania się z tymi opiniami, które nie sposób znaleźć w mediach głównego ścieku.

Źródło cytatów: liberoquotidiano.it

Źrodło: https://wprawo.pl/emocjonalne-wystapienie-posla-z-wloch-koronawirus-to-jest-sposob-aby-terroryzowac-ludzi-i-wprowadzac-dyktature-wideo/

Za: Strona prof. Mirosława Dakowskiego (28.04.2020)

 


 

Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=113861 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]