Interwencja policji przed rozpoczęciem polowej Mszy św. w tradycyjnym rycie

W obronie Mszy Św. P-ń Wroniecka 9. Msza Trydencka

Czwartek, święto świętego Wojciecha, Biskupa i Męczennika, Patrona Polski. Interwencja policji przed rozpoczęciem polowej Mszy św. w tradycyjnym rycie rzymskim na dziedzińcu przylegającym do salezjańskiego kościoła N. M. P. Wspomożycielki Wiernych w Poznaniu.

Codzienna Msza św. trydencka odprawiana przez Ks. Michała Woźnickiego SDB – online na kanale youtube: „W obronie Mszy Św.” wyłącznie do uczestnictwa w czasie rzeczywistym.

Porządek odprawiania Mszy św.: niedziela – godz. 06:30 poniedziałek, środa, czwartek, sobota – godz. 06:00 wtorek, piątek – godz.19:00 Więcej informacje na stronie: https://wobroniemszy.pl

Msza święta w tradycyjnym rycie rzymskim jest odprawiana codziennie przez Ks. Michała Woźnickiego SDB w Kaplicy-Celi Księdza w Domu Salezjańskim przy kościele pw. N. M. P. Wspomożycielki Wiernych w Poznaniu przy ul. Wronieckiej 9. Po Mszy św. Kapłan z wiernymi często udawał się na chodnik, pod drzwi kościoła aby modlić się w intencji aby księża salezjanie przywrócili Mszę św. Wszechczasów do kościoła przy Wronieckiej 9.

Ksiądz Michał Woźnicki SDB 29 kwietnia 2020 r., o godz. 10:00 stanie po raz czwarty przed Sądem Cywilnym w Poznaniu.

Kapłan dwukrotnie w 2019 roku (6 września oraz 22 listopada) oraz raz w 2020 roku (26 lutego) stawał przed Sądem Cywilnym pozwany przez Dom Salezjański z Wronieckiej. Księża Salezjanie przed Sądem Cywilnym żądają eksmisji Księdza z mieszkania, w którym w Kaplicy-Celi odprawiana jest codzienna Msza św. trydencka. Więcej informacji na temat tej bulwersującej rozprawy, zmagania o Mszę św. trydencką oraz relacje z wcześniejszych rozpraw można znaleźć na stronie WobronieMszy.pl https://wobroniemszy.pl/walka-o-msze-sw/ Dziękujemy za modlitwy w intencji Księdza Michała Woźnickiego SDB, Księży Salezjanów oraz liczny OSOBISTY UDZIAŁ w rozprawach o eksmisję w Sądzie Rejonowym w Poznaniu. Zachęcamy do wsparcia modlitewnego i przyjazdu do Poznania i osobistego udziału w najbliższej rozprawie 29.04.2020, godz. 10:00. (Jeśli nie zostanie odwołana z powodu zarazy).

Od 2016 r. trwa zmaganie Ks. Michała Woźnickiego SDB o przywrócenie Mszy św. Wszechczasów do salezjańskiego kościoła przy ul. Wronieckiej 9 w Poznaniu. Zmaganie wspierają udziałem we Mszy św. i modlitwą wierni.

Ksiądz Michał Woźnicki SDB jest jednym z trzech kapłanów salezjanów i to z tej samej Inspektorii Wrocławskiej, który w ostatnim czasie związał siebie obietnicą coram Deo et coram Ecclesia, wobec Boga i wobec Kościoła, by odprawiać do końca życia tylko i wyłącznie Mszę świętą w tradycyjnym rycie rzymskim oraz aby sprawować obrzędy innych sakramentów wg rytu sprzed soboru watykańskiego II.

Pierwszy taką decyzję podjął Ksiądz Jacek Bałemba SDB (17.02.2016 r.). Polecamy strony internetowe Tegoż Kapłana:

https://sacerdoshyacinthus.com/

https://verbumcatholicum.com/

https://actualia.blog/

https://www.youtube.com/channel/UCzrN…

Drugim był Ksiądz Michał Woźnicki SDB (20.01.2017 r.). Taką samą obietnicę złożył wobec Pana Boga, jako trzeci salezjanin, Ksiądz Dariusz Kowalczyk SDB (07.12.2019 r.).

Ks. Michał Woźnicki SDB został za sprawowanie wyłącznie Mszy św. trydenckiej oraz za głoszenie katolickiej nauki w sierpniu 2018 r. wyrzucony ze Zgromadzenia Salezjańskiego. Decyzja Generała Zgromadzenia zarzucająca mu nieposłuszeństwo potwierdzona została przez właściwą Kongregację rzymską działającą w autorytecie papieża. Wobec pozostałych dwóch salezjanów wrocławski Inspektor Ks. Jarosław Pizoń SDB póki co nakazał im w styczniu 2020 podjąć do dnia 25 kwietnia na nowo sprawowanie także nowej – posoborowej mszy (novus ordo missae), a jeśli nie – zagroził, że podejmie wobec nich stosowne kroki.

Zachęcamy wszystkich do żarliwej modlitwy w intencji przywrócenia Mszy św. w tradycyjnym rycie rzymskim do salezjańskiego kościoła przy Wronieckiej 9 w Poznaniu oraz Boże błogosławieństwo dla Kapłanów salezjanów sprawujących wyłącznie Msze św. trydenckie. Zapraszamy w ostatnią sobotę KAŹDEGO MIESIĄCA na „Pieszą Pielgrzymkę w obronie Mszy Św. Wszechczasów” z Poznania do Sanktuarium w Tulcach.

Więcej szczegółów na stronie: https://wobroniemszy.pl/pielgrzymka-w…

[youtube =D5PIzG4t2-c width=”600″]

Źródło zdjęcia: youtube.com

 


 

Za: Youtube (Apr 24, 2020) | https://www.youtube.com/watch?v=D5PIzG4t2-c | 23.04.2020 Kapłan broni Mszy św. Policja w święto św. Wojciecha

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content