Zagadka historii do rozwiązania: “Ein Nazi Fahrt nach Palestina”

Aktualizacja: 2009-07-12 8:59 pm

Brytyjski historyk David Irving na swojej stronie internetowej umieścił zdjęcie tajemniczego medalu, który na pierwszy rzut oka wskazuje na współpracę nazistowsko-żydowską, skądinąd dobrze udokumentowaną gdyż zarówno Niemcy hitlerowskie jak i syjonistyczne gremia dążyły do tego samego: przemieszczenia Żydów z terenów III Rzeszy, najlepiej do Palestyny.

Jeśli posiadasz jakąkolwiek informację dotyczącą historii tego medalu, napisz do Davida Irvinga

David Irving przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych gdzie odbywa wielotygodniową podróż połączoną z licznymi prelekcjami. Szczegóły jego podróży, plany oraz niezwykle interesujące codzienne zapiski publikowane w słynnym Action Report, dostępne są na stronie internetowej: http://www.fpp.co.uk/


Photo source: David Irving – Action Report Online

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=11370 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]