Aktualizacja strony została wstrzymana

Tenisiści przeciwni obowiązkowym szczepieniom

Słynny serbski tenisista Novak Djokovic wypowiedział się na temat napływających informacji o możliwości wprowadzenia przymusowego szczepienia przeciwko koronawirusowi.

Nie chciałbym być zmuszany do szczepionki, aby móc podróżować” – stwierdził Djokovic, po czym podkreślił: „Osobiście jestem przeciwny szczepieniom.

Nie wiem, co zrobię, jeśli szczepionka będzie obowiązkowa. Mam swoje przemyślenia na ten temat i nie wiem, czy ulegną one zmianie.” – dodał.

Opracowanie: www.bibula.com na podstawie materiałów prasowych

 


 

Gwiazda Tenisa Marat Safin o COVID-19: szczepionka będzie zawierać mikroczipy

Były numer jeden światowego tenisa Marat Safin w wywiadzie dla portalu sport.ru stwierdził, że obecne wydarzenia to międzynarodowy spisek. – Ludzie panikują i wierzą telewizji – powiedział Rosjanin, zapowiadając, że to dopiero początek.

Safin w trakcie kariery wygrał dwa wielkie szlemy – US Open w 2000 i Australian Open w 2004 roku.

– Wszystko zostało zrobione tak, aby zaszczepić ludziom mikroczipy. Już w 2015 roku Bill Gates powiedział, że będzie pandemia. Nie wydaje mi się, aby był wróżbitą – przekonywał Safin. – Wiedzieli i przygotowywali się do tego. Na dwa tygodnie przed tym, jak koronawirus stał się znany, przeprowadzono Światowe Forum Ekonomiczne w Davos – tłumaczył Rosjanin. – Ludzie panikują i wierzą w to, co mówi telewizja. Tak naprawdę będą szczepieni mikroczipami – powtórzył.

– Są ludzie potężniejsi niż liderzy polityczni. Ci, którzy naprawdę zarządzają pieniędzmi, władają ziemią – opowiadał Safin. – Światowy rząd ukryty w cieniu? Nazwijcie to, jak chcecie. Jednak ja tego nie zmyślam, o wszystkim przeczytacie w Internecie – kończył Rosjanin.

źródło: sports.ru, tennisnow.com, sport.tvp.pl

Za: Wolna-Polska.pl (21 kwietnia, 2020)

 


 

Skip to content