Prof. Robert Flisiak: każdy kto będzie sprzeciwiał się szczepionkom, będzie zbrodniarzem przeciwko ludzkości

– Epidemie dotykają świat od zarania dziejów i nie powinniśmy być nimi zaskoczeni. Do tej pory myśleliśmy jednak, że jesteśmy nietykalni – mówił na antenie Polskiego Radia 24 prof. Robert Flisiak, kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Naukowiec odniósł się m.in. do kwestii szczepionki na Covid-19. Profesor powiedział, że nie wie czy uda się projekt jej powstania, a alternatywą dla jej braku będzie to, że całe społeczeństwo chorując, nabierze naturalnej odporności. W zbyt ostrych słowach odniósł się również do obaw wielu osób dotyczących, mówiąc ogólnie, jakości przygotowywanej szczepionki.

– Każdy kto jednak będzie sprzeciwiał się szczepionkom, będzie zbrodniarzem przeciwko ludzkości, a antyszczepionkowcy powinni schować się do mysiej dziury – mówił.

Prof. Flisiak podkreślił, że problem jaki ma teraz cały świat jest taki, że nie ma leku na koronawirusa, a te leki które są wykorzystywane są trochę stosowane na ślepo – W Polsce sytuacja jest o tyle lepsza, że mamy większą odwagę do stosowania eksperymentu medycznego – wskazywał.

Źródło: Polskie Radio 24, polskieradio24.pl

TK

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2020-04-19)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Art. 1 § 1. Kto stosuje przemoc wobec osoby lub groźbę bezprawną w celu zmuszenia innej osoby do określonego działania, zaniechania lub znoszenia,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

§ 2. Kto stosuje przemoc, w tym medialną, zmuszając ludność do przyjęcia środka, którego zawartość bądź działanie wykazuje szkodliwość dla organizmu ludzkiego, podlega karze pozbawienia wolności od lat 20 do 25, albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.

§ 3. Kto dopuszcza do powszechnego stosowania środek, w tym szczepionkę, której zawartość bądź działanie skutkuje ciężkim uszczerbkiem zdrowia, a szczególnie takiego środka, który wprowadzony został do powszechnego stosowania w wyniku zafałszowania danych, podrabiania dokumentów, sfabrykowania badań naukowych, nie dopełnienia obowiązku należytej kontroli, nieetycznych eksperymentów medycznych, bądź wprowadzenia opinii publicznej w błąd co do bezpieczeństwa środka, podlega karze dożywotniego pozbawienia wolności, albo karze śmierci.

§ 4. Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1-3, bądź propaguje, w tym medialnie, wymienione w § 2 lub 3 środki bądź czyny, podlega karze pozbawienia wolności od 5 lat do 15 lat.

§ 5. W wypadku mniejszej wagi, sprawca czynu określonego w § 1-4, podlega karze pozbawienia wolności do lat 5.

 


 

 

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content