PiS obsadził rzeczniczkę Lewicy w prezydium Komisji Sprawiedliwości!

Aktualizacja: 2020-04-4 1:48 pm

Prawo i Sprawiedliwość kolejny raz swoimi głosami obsadziło ważne stanowisko członkiem Lewicy. Tym razem chodzi o prezydium Komisji Sprawiedliwości.

Głosami PiS oraz Lewicy w prezydium Komisji Sprawiedliwości zasiądzie Anna Maria Źukowska rzeczniczka tej drugiej partii.  Przypomnijmy, tydzień temu Prawo i Sprawiedliwość oraz ugrupowanie Czarzastego, Biedronia i Zandberga wspólnie przegłosowali pod siebie zmiany w regulaminie Sejmu i jest to efekt tej decyzji.

Jest to kolejna taka koalicja PiS-Lewica. Wcześniej na stanowisko wicemarszałka Sejmu przegłosowano kandydaturę Włodzimierza Czarzastego oraz Magdalenę Biejat na przewodniczącą Komisji Polityki Społecznej i Rodziny i po krytyce m.in. ze strony Konfederacji odwołano ją ze stanowiska.

Źródło: Facebook Konfederacja

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=113178 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]