Bill Gates: „Nie możesz podróżować bez certyfikatu szczepień”

Sprawdźcie czego chce Bill Gates, oto jego słowa z filmu:

„Ostatecznie to co my wszyscy musimy mieć to jest certyfikat opisujący która osoba została uleczona, która osoba jest zaszczepiona, ponieważ nie chcesz ludzi przemieszczających się po świecie (bez certyfikatu).

Nie chcesz ludzi przemieszczających się ludzi z krajów które nie radzą sobie z problemem, nie chcesz kompletnie zablokować możliwości przemieszczania się tych ludzi podróżujących po świecie.”

Wywiad z Bill Gates

Za: Wolna-Polska (3 kwietnia, 2020) – [Org. tytuł: «BILL GATES: „Nie możesz podróżować bez certyfikatu szczepień” [VIDEO]»]

 


 

Bill Gates – Koronawirus – „Niewiarygodne Zbiegi Okoliczności”

Tylko zbieg okoliczności? Fundacja Bill i Melinda Gates zorganizowała EVENT 201, ćwiczenie pandemii wysokiego szczebla odbyło się 18 października 2019 roku – ćwiczenie miało na celu informowanie pracowników służby zdrowia o KORONAWIRUSIE, który pochodził od zwierząt i szybko zabija miliony ludzi.

Ćwiczenie to było prowadzone i częściowo finansowane przez BILL GATES… To, czego pan Gates nie powiedział nikomu zaangażowanym to fakt, że finansował naukowców w Chinach w laboratorium w WUHAN, gdzie po raz pierwszy pojawił się KORONAWIRUS! Co za ogromny zbieg okoliczności! Bill prowadził ćwiczenia pandemii w październiku 2019 roku – epidemia zaczęła się dopiero w grudniu 2019. r. Świetne wyczucie czasu Panie Bill Gates?

KOLEJNY NIESAMOWITY ZBIEG OKOLICZNOŚCI – W 2006 roku Beth Izrael Deaconess Medical Center otrzymała 287 milionów dolarów w dotacjach wydanych przez Fundację Bill & Melinda Gates na przyspieszenie tempa rozwoju szczepionek. Letvin, szef szpitalnej Dywizji Patogenezy Wirusowej, będzie głównym śledczym pięcioletnij dotacji w wysokości 18 milionów dolarów na badania dwóch rodzajów potencjalnych szczepionek.

KOLEJNY SZOKUJĄCY ZBIEG OKOLICZNOŚCI – W lutym 2020 r. fiolki z biologicznym materiałem znaleziono ukryte w skarpecie w bagażu chińskiego naukowca, który przemycił fiolki z tej samej instytucji finansowanej przez Billa Gatesa – celem podróży ucznia były Chiny – WUHAN – gdzie doszło do epidemii Covid19, był w drodze do ośrodka badawczego wirusologii, w którym studenci otrzymali również finansowanie od Billa Gatesa.

„Chiński badacz medyczny został aresztowany w Bostonie na początku tego miesiąca pod zarzutem próby zabrania skradzionych próbek biologicznych z powrotem do Chin, zgodnie z oświadczeniem agenta FBI.” informowały chińskie media w grudniu 2019

https://www.scmp.com/news/china/diplomacy/article/3043167/chinese-researcher-accused-trying-smuggle-vials-biological

WOW – co za zbiegi okoliczności… Gdybym był teoretykiem spiskowym, powiedziałbym, że jakiś paskudny wirus, który został zaprojektowany w USA został ponownie w fiolkach przemycony do Chin.

autor Eddie Steve

Przypisy:

Za: Wolna-Polska.pl (3 kwietnia, 2020)

 


 

Bill Gates zapewni wszczepianie czipów ludziom? Nadchodzi ID2020, cyfrowa tożsamość dla każdego

Źyjemy w erze innowacji, zatem potrzeba udowodnienia swojej tożsamości nie tylko w świecie fizycznym, ale i cyfrowym jest większa niż kiedykolwiek. Możemy doczekać się czipów identyfikacyjnych znacznie szybciej niż sądziliśmy. A wszystko przez COVID-19.

ID2020, czyli cyfrowa tożsamość dla każdego

ID2020 jest projektem cyfrowej tożsamości, która opiera się na Blockchain. Technologia zapewnia bezpieczeństwo i efektywność, a baza danych jest zdecentralizowana i rozproszona. Każdy otrzyma swój własny rekord z najważniejszymi informacjami zapisanymi w bazie. Celem twórców jest utworzenie nowego standardu i objęcie systemem wszystkich ludzi na świecie.

ID2020

Pomysł niewątpliwie ma swoje plusy. Zgubienie dokumentu tożsamości nie będzie przysparzać tak wielu problemów jak obecnie (ostatecznie może okazać się nawet zbędny), a przestępcy chcąc się pod kogoś podszyć, będą mieli utrudnione zadanie. Brak dokumentów tożsamości jest problematyczny również w przypadku uchodźców, którzy trafiają do zupełnie obcych im krajów.

Jednak przeciwnicy projektu i działacze alarmują, że ID2020 jest niczym innym jak globalnym systemem czipowania ludzi.

Bill Gates użyje czipów do walki z koronawirusem?

Bill Gates aktywnie włączył się do wspierania walki z koronawirusem i zapowiedział możliwość wprowadzenia na rynek cyfrowych certyfikatów. Mają uwzględniać informacje o tym, kto poddał się testowi na koronawirusa, a kto wyzdrowiał. W przypadku pojawienia się szczepionki, informacja o niej również ma znaleźć się w takim certyfikacie. Wszystko ociera się o projekt ID2020, w który zaangażowany jest miliarder.

Fundacja Gatesa od lat wspiera wprowadzenie implantów mikroczipowych. Były już prace nad zdalnie sterowanymi czipami antykoncepcyjnymi dla kobiet, ale teraz chyba nadszedł czas na coś znacznie większego.

Bill Gates

Budowa tego niezwykle skutecznego systemu cyfrowej identyfikacji ludzi jest wspierana przez Microsoft, który zawarł porozumienie z innymi firmami: Accenture (jedno z największych przedsiębiorstw outsourcingowych i konsultingowych w dziedzinie zarządzania i technologii), IDEO, Gavi (którego celem jest zwiększenie dostępu do szczepień) i Rockefeller Foundation. Projekt jest również wspierany przez Organizację Narodów ZjednoczonychBill Gates co prawda odszedł z Microsoftu, jednak nadal z nim współpracuje.

Obecna pandemia jest idealną okazją do wprowadzenia systemu identyfikacji opartego na mikroczipach. Technologia mogłaby pomóc w pilnowaniu osób zainfekowanych i odbywających kwarantanny domowe. Koronawirus przyczynia się do coraz większej ilości zgonów, a ludzie z powodu strachu będą bardziej skłonni przyjąć nieznane dotąd rozwiązanie. Pytanie tylko, do czego jeszcze wykorzystany zostanie taki system?

Czipowanie ludzi

Nie ma wątpliwości, że czipy dałyby rządom i korporacjom kontrolę nad całymi społeczeństwami. Według przeciwników ID2020 efekt będzie taki, że niewielka grupa najbardziej wpływowych ludzi będzie mogła jeszcze bardziej bogacić się kosztem pozostałej części ludzkości. Problemy głodu i nierówności społecznych pogłębią się. Dojdzie do jeszcze większych podziałów. Już teraz największe korporacje świata mają możliwości równe potężnym krajom. Najnowsza technologia może przyczynić się do umocnienia ich (i tak już wysokiej) pozycji kosztem zwykłych ludzi.

To hipotetyczny czarny scenariusz, jednak strach pomyśleć, jak osoby mające władzę mogłyby wykorzystać cyfrową identyfikację wszystkich ludzi na świecie.

Źródło: biohackinfo, geekweek, Reddit, ID2020

[Źródło:] https://www.benchmark.pl/aktualnosci/nadchodzi-id2020-nowa-cyfrowa-tozsamosc-dla-kazdego.html?fbclid=IwAR1p9cAKVpd68G1XNrFM5A7T-d4EU5jV4lLd2-QvoAFCtzvgScMWrBQZh3Y

Za: wolna-polska.pl (4 kwietnia, 2020)

 


 

Zwolennik depopulacji sfinansuje poszukiwanie szczepionki na koronawirusa

Światowej sławy miliarder zdecydował się przeznaczyć potężne środki na poszukiwanie leku skutecznego w walce z chorobą COVID-19. Fundacja Billa Gatesa sfinansuje również badania nad wynalezieniem szczepionki przeciwko koronawirusowi.

Twórca Microsoftu – jednego z największych i najpotężniejszych światowych przedsiębiorstw, od wielu lat zajmuje się szeroko rozumianą „działalnością na rzecz społeczeństwa”. Tym razem w obliczu pandemii koronawirusa zdecydował, że jego fundacja sfinansuje badania naukowe mające na celu wynalezienie leku na chorobę COVID-19, a także opracowanie skutecznej szczepionki.

Bill Gates apeluje także o przyspieszenie prac nad terapiami i szczepionkami przeciwko COVID-19. Jak przypomina: Coalition for Epidemic Preparedness Innovations już przygotowuje próbki ośmiu szczepionek do badań klinicznych.

„Jeśli co najmniej jedna z tych szczepionek okaże się bezpieczna i skuteczna na modelach zwierzęcych, może być gotowa do prób na większą skalę już w czerwcu. Odkrywanie leków można również przyspieszyć, wykorzystując biblioteki związków, które zostały już przetestowane pod kątem bezpieczeństwa oraz stosując nowe techniki badań przesiewowych, w tym uczenie automatyczne w celu zidentyfikowania środków antywirusowych, które mogłyby być gotowe do prób klinicznych na dużą skalę w ciągu tygodni” – podkreśla Gates.

Miliarder jednocześnie apeluje do Amerykanów o przestrzeganie rządowych ograniczeń, a także zaleca izolację. „Wybory, których my i nasi przywódcy teraz dokonamy, będą miały ogromny wpływ na to, jak szybko liczba zachorowań zacznie spadać, jak długo gospodarka będzie w stanie przestoju i jak wielu Amerykanów będzie musiało pogrzebać ukochaną osobę z powodu COVID-19” – napisał Bill Gates. Dodał, że namawia wszystkich do „konsekwentnego, ogólnokrajowego podejścia do izolacji”. Jego zdaniem fakt, że nie wszystkie amerykańskie stany zostały zamknięte, jest „receptą na katastrofę”.

Twórca potęgi Microsoft jest zdania, że „jakiekolwiek zamieszanie w tej kwestii tylko wydłuży problemy ekonomiczne, zwiększy szanse na powrót wirusa i spowoduje więcej zgonów”. Miliarder wezwał rząd do przeprowadzania jak największej liczby testów. Gates dodał również, że kryzys gospodarczy wywołany przez koronawirusa był nieunikniony i teraz nadszedł czas, aby na całym świecie wprowadzić głębokie zmiany systemowe.

Reakcja ma polegać na wzmocnieniu systemów podstawowej opieki zdrowotnej w krajach o niskim i średnim dochodzie m.in. poprzez budowę klinik i opłacanie personelu, który będzie budował globalną bazę danych o chorych, monitorując „wzorce chorób, służąc jako część systemów wczesnego ostrzegania, które będą ostrzegać świat o potencjalnych epidemiach”.

Sugeruje więc, by przyjąć regulacje, umożlwiające swobodny dostęp laboratoriów i firm do baz danych dot. zdrowia pacjentów na całym świecie. Zdaniem Billa Gatesa, rządy powinny mieć także dostęp do list przeszkolonego personelu, od lokalnych liderów po globalnych ekspertów, którzy będą przygotowani do natychmiastowej walki z epidemią, a także do wykazu zapasów, które należy gromadzić lub przekierowywać w nagłych przypadkach.

Źródło: bussinesinsider.com, weforum.com, PCh24.pl

WMa

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2020-04-05)

 


 

Skip to content