Koncern farmaceutyczny: Mamy potencjalną szczepionkę przeciw koronawirusowi

Koncern farmaceutyczny i medyczny Johnson & Johnson ogłosił, że dokonał postępów w badaniach nad szczepionką przeciwko koronawirusowi. Testy na ludziach rozpocząć się mają najpóźniej we wrześniu; produkt może trafić do sprzedaży na początku 2021 roku.

Mamy potencjalną szczepionkę, która „z dużym prawdopodobieństwem jest skuteczna przeciw koronawirusowi. Mamy możliwości, by zwiększyć jej produkcję w relatywnie krótkim czasie” –
powiedział w wywiadzie dla telewizji NBC szef Johnson & Johnson Alex Gorsky.

[…] Cały tekst dostępny w materiale źródłowym

Źródło: PAP Autor: Mateusz Obremski z Waszyngtonu

Za: stefczyk.info (2020.03.30)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: „Szczepionka” przeciwko koronawirusowi pozwoli na początku zaszczepić z miliard ludzi. Oczywiście cena będzie „niewygórowana”, powiedzmy $30, a więc koncern J&J zarobi sobie kilkadziesiąt miliardów dolarów. Czyli Pharma będzie zadowolona.

Stworzenie jakieś szczepionki trwa latami, mają miejsce procedury bezpieczeństwa, testuje się czy nie zagrażają one ludziom, lecz tutaj szybciutko, w pośpiechu zrobi się ją w kilkanaście, a może i w kilka miesięcy. Politycy będą zadowolni, bo uzyskają poparcie za tak szybkie „zaradzenie problemowi”.

Tak szybko opracowane szczepionki będą z pewnością niebezpieczne i sukces naukowców będzie odbywał się po – dosłownie – trupach. W wyniku przymusowego szczepienia, z tego miliarda zaszczepionych umrze może z pięć procent, a wytłumaczenie śmierci kilkudziesięciu milionów będzie brzmiało: „pomimo szczepienia, pokonał ich koronawirus”. Eco-naziści będą zadowoleni, bo planeta jest lżejsza o kilkadziesiąt milionów. Naukowcy będą zadowoleni, bo pieniądze na ich widzimisię sypią się, a pseudo-naukowcy będą mogli dalej dokonywać eksperymenty a la Mengele.

Grupa, która najszybciej zostanie zaszczepiona to ludzie starsi i schorowani, oni też ucierpią najbardziej nie tyle ze strony koronawirusa (procent śmiertelności podobny jak w ostrzejszej grypie – liczbowo śmiertelność dużo mniejsza niż coroczne sezony grypowe), ile od samej nowej szczepionki – niesprawdzona szczepionka spowoduje nagłe, wymuszone zgony. Firmy ubezpieczeniowe i państwowe systemy opieki społecznej będą zadowolone, bo pozbędą się obciążeń.

Rządy państw zadłużą się u lichwiarskich globalnych banksterów, bo będą tworzyły „tarcze antykryzysowe” i inne osłony przeciw… utratą przez nich pozycji politycznych. Lichwiarze będą zadowoleni.

Jak widać, wszyscy zainteresowani będą zadowoleni. Z wyjątkiem ogółu społeczeństwa, które w czasie tej „pandemii” będzie trzeba jeszcze przećwiczyć. Trzeba będzie zaaplikować kilka przysiadów i pompek, trochę wytresować, postraszyć, niewygodnych już teraz odizolować (pod jakimkolwiek pretekstem, zresztą po co pretekst w dobie państw policyjnych i stanu wojennego), jeszcze trochę potrzymać ich w domach, nakarmić CNNem, TVPInfo i innym badziewiem. Później pójdą chętnie do jakiejkolwiek pracy za jakiekolwiek pieniądze, bo tej którą dotychczas mieli już nie będzie. Zatem i pracodawcy będą zadowoleni mając niskopłatną, niegrymaszącą siłę roboczą. Oczywiście już zaszczepioną, jakżeby inaczej.

 


 

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content