Aktualizacja strony została wstrzymana

Redukcja ludzkości… Światowa „elita” o zmniejszeniu liczby urodzeń i o depopulacji

Aby ustabilizować liczbę ludności na świecie, musimy codziennie likwidować 350 tysięcy ludzi”. – Jacques Cousteau

Najwyższym przejawem miłosierdzia, które rodzina może okazać jednemu ze swoich małoletnich dzieci, – to jest zabicie go.” – Federacja Planowania Rodziny Margaret Sanger … 

 


 

Światowa „elita” o zmniejszeniu liczby urodzeń i o depopulacji

Większość ludzkości znajduje się w niewiedzy, ale wśród światowej elity jak pożar rozprzestrzenia się dość ponura filozofia, związana z maniakalnym przekonaniem o tym, że ludzkość stała się rakowym nowotworem, który niszczy planetę.

Obecnie wielu światowych liderów jest przekonanych, że gwałtowny wzrost liczby ludności na świecie stał się porównywalny z wirusem lub epidemią i że należy z tym odpowiednio walczyć. Rzeczywiście, trudno jest nie zauważyć, jakie maniakalnie obsesję na punkcie ograniczenia urodzeń ma wielu członków światowej elity.

ONZ wydaje memoranda, uniwersytety organizują całe kursy, na najwyższe stanowiska polityczne mianowani są radykalni zwolennicy ograniczania urodzeń, a wielu najbardziej wpływowych ludzi na planecie zbiera się razem, aby omawiać sprawę depopulacji różnych terytoriów.

Ci, którzy podzielają tę filozofię, początkowo mówią o potrzebie „ułatwionego dostępu” do aborcji, antykoncepcji i innych usług dotyczących „planowania rodziny”.

Jednak liczba ludności na świecie stale rośnie. I zwolennicy ograniczenie urodzeń przechodzą do bardziej radykalnych strategii.

Kim są ci ludzie ze światowej elity, którzy z taką pasją wierzą w regulację urodzeń? Niektóre z wymienionych poniżej imion zaskoczą Was, a nawet zaszokują.

Wielu z nich to najbardziej znane nazwiska świata.

Na przykład książę Karol wygłosił niedawno przemówienie, w którym narzekając na szybko rosnącą populację ludności planety, powiedział: „Mogę wybrać Bombaj, Kair lub Meksyk; wszędzie populacja świata szybko rośnie. Zwiększa się ona co roku o liczbę osób, równą całkowitej populacji Wielkiej Brytanii. Oznacza to, że za 50 lat nasza biedna planeta, która z trudnością utrzymuje 6,8 miliarda ludzi, będzie musiała w jakiś sposób utrzymać ponad 9 miliardów ludzi.”

Wielu członków elitarnego klubu światowego jest przekonanych, że rosnąca populacja planety jest problemem nr 1, przed którym stoi świat, że przeludnienie jest główną przyczyną „zmian klimatu”, niszczy nasze środowisko i grozi przemianą całej planety w jeden gigantyczny slums kraju trzeciego świata. Większość z nich ma władzę i zajmuje wpływowe stanowiska, na których naprawdę wiele robią, aby zrealizować swoje plany, samobójcze dla ludzkości.

Następne 22 szokujące cytaty światowej elity na temat regulacji urodzeń częściowo otworzą kurtynę na temat przyczyn współczesnych wojen, operacji humanitarnych, projektów naukowych, technicznych i biologicznych, finansowanych przez USA i światowe organizacje humanitarne.

1) Podsumowanie manifestu politycznego Organizacji Narodów Zjednoczonych ds. Ludności, marzec 2009 r.
Co można zrobić, aby przyspieszyć spadek dzietności w krajach najsłabiej rozwiniętych?”

2) Bill Gates, założyciel „Microsoftu” …
W dzisiejszym świecie jest 6,8 miliarda ludzi. Liczba ludności zbliża się gwałtownie do 9 miliardów. Jeśli dzisiaj naprawdę dobrze popracujemy nad nowymi szczepionkami, opieką zdrowotną i pomocą w zakresie zdrowia reprodukcyjnego, to być może zdołamy obniżyć ją (populację – AL) o 10-15 procent”.

3) John Pi. Holdren (John P. Holdren) doradca naukowy prezydenta USA Baracka Obamy …
Łatwiej byłoby zrealizować program sterylizacji kobiet po urodzeniu przez nie drugiego lub trzeciego dziecka, pomimo stosunkowo wielkiej złożoności operacji w porównaniu z wazektomią (mikrochirurgicznym zabiegiem urologicznym, polegającym na przecięciu i podwiązaniu nasieniowodów u mężczyzn – AL), niż próby ich sterylizacji.
Opracowanie kapsułki długoterminowej sterylizacji, którą można wszyć pod skórę i usunąć, gdy zajdzie potrzeba u kobiety zajścia w ciążę,
stwarza dodatkowe możliwości wymuszonej regulacji urodzeń. „Kapsułka byłaby wszywana w okresie dojrzewania płciowego i usuwana po oficjalnym zezwoleniu na ograniczoną liczbę urodzeń dzieci”.

4) Paul Ehrlich, doradca naukowy byłego prezydenta USA George’a W. Busha …
Każdy człowiek, który dzisiaj rodzi się na świecie, wnosi dysproporcję do otaczającego środowiska i systemu utrzymywania życia na planecie”.

5) Sędzia Sądu Najwyższego USA Ruth Bader Ginsburg ….
Szczerze mówiąc, myślałam, że kiedy zapadała decyzja w sprawie Roe, istniały obawy dotyczące wzrostu populacji, a zwłaszcza wzrostu tej jej części, której najmniej chcemy.”

6) Raport Funduszu Ludnościowego ONZ „W obliczu zmieniającego się świata: kobiety, ludność i klimat” („Facing a Changing World: Women, Population and Climate”)
Źaden człowiek nie jest naprawdę „neutralny w stosunku do dwutlenku węgla”, zwłaszcza gdy wszystkie gazy cieplarniane są w równowadze”.

7) David Rockefeller …
„Negatywny wpływ wzrostu populacji na wszystkie nasze ekosystemy planetarne staje się przerażająco oczywisty”.

8) Jacques Cousteau …
Aby ustabilizować liczbę ludności na świecie, musimy codziennie likwidować 350 tysięcy ludzi”.

9) Założyciel agencji prasowej CNN Ted Turner …
Cała populacja od 250 do 300 milionów ludzi, po zmniejszeniu o 95% obecnego poziomu – byłaby idealna”.

10) Dave Foreman, współzałożyciel organizacji „Earth Above!” („Ziemia przede wszystkim!”) …
„Moimi trzema głównymi celami byłyby: zmniejszenie populacji ludzkiej do 100 milionów na całym świecie, zniszczenie infrastruktury przemysłowej i zobaczenie pustyni z pełną gamą gatunków, przywróconych do życia na całym świecie.”

11) Książę Filip, książę Edynburga …
Gdybym został reinkarnowany, to chciałbym powrócić na ziemię jako wirus – zabójca, aby zmniejszyć populację ludzi”.

12) David Brower, pierwszy dyrektor wykonawczy ekologicznej organizacji publicznej „Klub Sierra Club”, …
Urodzenie dziecka [powinno być] karalnym przestępstwem przeciwko społeczeństwu, jeśli rodzice nie mają licencji rządowej … Wszyscy potencjalni rodzice [byliby zobowiązani] do stosowania chemicznych środków antykoncepcyjnych, rząd wydaje odtrutki obywatelom, wybranym do urodzenia dziecka”.

13) Założycielka amerykańskiej Federacji Planowania Rodziny Margaret Sanger …
Najwyższym przejawem miłosierdzia, które rodzina może okazać jednemu ze swoich małoletnich dzieci, – to jest zabicie go”.

14) Założycielka amerykańskiej Federacji Planowania Rodziny Margaret Sanger. „Kobieta, moralność i kontrola urodzeń” (Woman, Morality, and Birth Control). Nowy Jork. Wydawnictwo New York Publishing House, 1922 Strona 12 …
„Regulacja urodzeń powinna ostatecznie doprowadzić do czystszej rasy”.

15) Filozof Uniwersytetu Princeton Peter Singer …
„Dlaczego więc nie zostaniemy ostatnim pokoleniem na naszej planecie? Gdybyśmy wszyscy zgodzili się na naszą sterylizację, to nie wymagałoby to poświęcenia – moglibyśmy świętować naszą drogę do wyginięcia!”

16) Thomas Ferguson, były urzędnik Departamentu Populacji Stanu USA …
Jest tylko jeden temat naszej pracy – musimy zmniejszyć populację. Albo rządy zrobią to według nas, stosując dobre, czyste metody, albo wpadną w kłopoty, podobne do tych, które mamy w Salwadorze, w Iranie lub w Bejrucie. Ludność – to kwestia polityczna. Gdy populacja wymknie się spod kontroli, to potrzebny jest autorytarny rząd, a nawet faszyzm, aby ją zmniejszyć …”

17) Michaił Gorbaczow …
Powinniśmy mówić bardziej otwarcie o seksualności, antykoncepcji, aborcji, znaczeniu regulacji urodzeń, ponieważ kryzys ekologiczny – to, mówiąc w skrócie, jest kryzys demograficzny. Zmniejszcie populację o 90% – a po prostu nie będzie wystarczającej liczby ludzi, aby spowodować katastrofę ekologiczną”.

18) John Guillebaud, profesor planowania rodziny na University College London …
W skali planetarnej efekt faktu, że w rodzinach będzie o jedno dziecko mniej, jest znacznie większy niż ze wszystkie inne środki, na przykład z powodu wyłączenia światła. Kolejne dziecko – to odpowiednik dużej liczby lotów na planecie.”

19) Wykładowca biologii na University of Texas w Austin (Eric R. Pianka) …
„Ta planeta mogłaby utrzymać pół miliarda ludzi, którzy żyliby we względnym komforcie, nie szkodząc przyrodzie. „Populacja powinna zostać znacznie zmniejszona i to jak najszybciej,aby zmniejszyć szkody wyrządzone środowisku naturalnemu”.

20) Szef Departamentu Stanu USA Hillary Clinton …
W tym roku USA wznowiły finansowanie zdrowia reprodukcyjnego za pośrednictwem Funduszu Ludnościowego Narodów Zjednoczonych i oczekuje się kolejnych inwestycji. Niedawno Kongres USA przeznaczył ponad 648 milionów dolarów na pomoc zagraniczną na programy planowania rodziny i zdrowia reprodukcyjnego na całym świecie. Muszę dodać, że jest to największy przydział funduszy od ponad dziesięciu lat – od czasu, odkąd mieliśmy demokratycznego prezydenta.”

21) Nina Fiodorowa, doradca Hillary Clinton …
Musimy nadal obniżać tempo wzrostu liczby ludności na świecie; planeta nie może utrzymać więcej ludzi”.

„Nowych 10 przykazań” na tablicach ze stanu Georgia Guidestones

22) Pierwsze z „Nowych 10 przykazań” na tablicach ze stanu Georgia Guidestones, popularnie zwanych także „American Stonehenge” – duży granitowy monument w okręgu Elbert w stanie Georgia w USA głosi: „Niech ziemska populacja nigdy nie przekracza 500 000 000, pozostając w stałej równowadze z naturą”.

Pomnik zawiera długi napis w ośmiu współczesnych językach,  a na szczycie pomnika znajduje się krótszy napis w 4 starożytnych językach. W czerwcu 1979 roku osoba, ukrywająca się pod pseudonimem R. S. Christian zleciła budowę pomnika firmie „Elberton Granite Finishing Company”.

=================

monument

Wysokość monumentu wynosi prawie 6,1 metra, składa się on z sześciu płyt granitowych o łącznej masie około 100 ton. Jedna płyta znajduje się w środku, a cztery wokół niej.
Ostatnia górna płyta znajduje się na tych pięciu płytach, ustawionych zgodnie z wydarzeniami astronomicznymi. Niedaleko na zachód od pomnika na ziemi znajduje się kamienna tablica z napisem na temat historii powstania i celu tablic.

Napis składa się z dziesięciu zasad (przykazań) i jest wygrawerowany w 8 współczesnych językach, po jednym języku z przedniej lub tylnej stronie 4 pionowych płyt. Gdy się obchodzi monument zgodnie z ruchem wskazówek zegara od północy, to kolejność języków jest następująca: angielski, hiszpański, suahili, hindi, hebrajski, arabski, chiński i rosyjski.

A oto tłumaczenie napisów na płycie monumentu z języka rosyjskiego:

1. Niech ziemska populacja nigdy nie przekracza 500 000 000, pozostając w stałej równowadze z naturą.
2. Rozumnie regulujcie liczbę urodzeń, zwiększając wartość przygotowania do życia i różnorodności ludzkości.
3. Znajdziemy nowy żywy język, zdolny zjednoczyć ludzkość.
4. Okazujcie tolerancję w sprawach uczuć, wiary, tradycji i tym podobnych.
5. Niech sprawiedliwe prawa i bezstronny sąd staną w obronie narodów i nacji.
6. Niech każda nacja sama decyduje o swoich sprawach wewnętrznych, przedstawiając ogólnokrajowe problemy sądowi światowemu.
7. Unikajcie drobnych sporów sądowych i bezużytecznych urzędników.
8. Zachowujcie równowagę między prawami osobistymi a obowiązkami publicznymi.
9. Przede wszystkim ceńcie prawdę, piękno, miłość, dążąc do harmonii z nieskończonością.
10. Nie bądźÑie rakiem dla Ziemi, zostawcie też miejsce dla natury!

= = = = = = = = = = = = = = = = =

Rosyjski tekst głosi:

  1. Пусть земное население никогда не превышает 500.000.000, пребывая в постоянном равновесии с природой.
  2. Разумно регулируйте рождаемость, повышая ценность жизненной подготовки и многообразия человечества.
  3. Ðайдём новый живой язык, способный объединить человечество.
  4. Проявляйте терпимость в вопросах чувств, веры, традиций и им подобных.
  5. Пусть справедливые законы и беспристрастный суд встанут на защиту народов и наций.
  6. Пусть каждая нация сама решает свои внутренние дела, вынося на мировой суд общенародные проблемы.
  7. Избегайте мелочных судебных тяжб и бесполезных чиновников.
  8. Поддерживайте равновесие между личными правами и общественными обязанностями.
  9. Превыше всего цените правду, красоту, любовь, стремясь к гармонии с бесконечностью.
  10. Ðе будьте раковой опухолью для Земли, природе тоже оставьте место!

= = = = = = = = = = = = = = = = =

Tekst w języku angielskim:

1. Maintain humanity under 500,000,000 in perpetual balance with nature.

2. Guide reproduction wisely ”” improving fitness and diversity.

3. Unite humanity with a living new language.

4. Rule passion ”” faith ”” tradition ”” and all things with tempered reason.

5. Protect people and nations with fair laws and just courts.

6. Let all nations rule internally resolving external disputes in a world court.

7. Avoid petty laws and useless officials.

8. Balance personal rights with social duties.

9. Prize truth ”” beauty ”” love ”” seeking harmony with the infinite.

10. Be not a cancer on the earth ”” Leave room for nature ”” Leave room for nature.

Źródło: Человечество будут сокращать… Мировая элита о сокращении рождаемости и депопуляции https://3rm.info/publications/61886-mirovayaelitaosokrascheniirozhdaemostiidepopulyacii.html

16.3.2020 r.

Скрижали Джорджии http://www.drozdovland.ru/index.php?action=add&id=1496&add&rod=592

Tłumaczył Andrzej Leszczyński 22.3.2020 r.

Za: Strona prof. Mirosława Dakowskiego (24.03.2020) | http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=27494&Itemid=47 | LudzkośÄ‡ jest redukowana… Światowa „elita” o zmniejszeniu liczby urodzeń i o depopulacji