Morawiecki: Kara za złamanie kwarantanny 30 tys. złotych. Wprowadzamy mechanizmy śledzenia ludzi.

Aktualizacja: 2020-03-20 2:59 pm

Mateusz Morawiecki ogłosił podczas konferencji w Kancelarii Rady Ministrów, że lekcje w szkołach zostaną odwołane aż do świąt Wielkiejnocy. W Polsce wprowadzono stan epidemiczny. Karę za złamanie kwarantanny podniesiono do 30 tys złotych.

Podjęliśmy decyzję o przedłużeniu zamknięcia wszystkich placówek oświatowych i szkół wyższych do świąt Wielkanocy – powiedział premier Mateusz Morawiecki podczas konferencji w Kancelarii Rady Ministrów.

[…] Cały tekst dostępny w materiale źródłowym

Źródło: PAP, 300polityka

Za: Najwyższy Czas! (20/03/2020) -- [Org. tytuł: « PILNE! Premier Mateusz Morawiecki: "Lekcji w szkołach nie będzie aż do Wielkiejnocy. Kara za złamanie kwarantanny 30 tys. złotych"»]
Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=112759 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]