Chińska reklama proszku do prania – bez poprawności politycznej

Aktualizacja: 2020-03-5 7:14 pm

W Chinach szaleje koronawirus, ale nie ma tam wirusa poprawności politycznej. Hitem Internetu stała się chińska reklama proszku do prania.

Może i koronawirus dziesiątkuje Chiny, ale za to nie trawi ich wirus poprawności politycznej. Do miana hitu Internetu pretenduje chińska reklama proszku do prania.

Widzimy na niej Chinkę, która robi pranie. W pewnym momencie nachodzi ją czarnoskóry mężczyzna ubrudzony farbą. Gdy podchodzi do Azjatki, to ta… wrzuca go do pralki!

Chwilę później wyciąga z niej…Azjatę! Trzeba przyznać, że w Europie lub USA coś takiego na pewno by nie przeszło.

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=112377 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]