Aktualizacja strony została wstrzymana

Homoseksualista ważnym urzędnikiem w USA. Będą naciski na kraje, aby promować LGBT?

Dyrektorem Wywiadu Narodowego w USA został homoseksualista Richard Grenell, który otwarcie mówi o swoich przekonaniach. Zdaniem jednego ze znanych obrońców życia – Austina Ruse – może to oznaczać promocję LGBT w krajach rozwijających się i uzależnianie pomocy finansowej dla tych krajów, od akceptacji przez nie agendy LGBT, narzucanej przez Waszyngton.

Czy powołanie na dyrektora Wywiadu Narodowego dotychczasowego ambasadora USA w Niemczech Richarda Grenella – otwarcie homoseksualnego urzędnika administracji Donalda Trumpa – oznacza zwiększoną presję na rządy krajów, w których ideologia LGBT nie jest dość rozpowszechniona? Takie pytanie zadaje Katolicki Instytut Praw Człowieka i Rodziny.

Jego dyrektor – Austin Ruse, znany obrońca życia i rodziny – uważa, iż dążenie do dekryminalizacji zachowań homoseksualnych w krajach rozwijających się łączy politykę zagraniczną obecnego i poprzedniego rządu USA. Ruse przypomniał, że Richard Grenell, były rzecznik Waszyngtonu przy ONZ, w ostatnich latach zajmował się tzw. „prawami” osób LGBT w innych państwach. Miał on otrzymać aprobatę swych zwierzchników, aby wpływać na obce rządy w sprawie depenalizacji postaw homoseksualnych.

Według publicysty, po tej nominacji administracja Donalda Trumpa może zwiększyć naciski na te rządy w krajach rozwijających się, które na praktyki homoseksualne nie patrzą z entuzjazmem.

Wiadomo, że rząd Baracka Obamy wydał setki milionów dolarów na promowanie ideologii LGBT na całym świecie. W niektórych przypadkach od akceptacji „praw” dla homoseksualistów, Waszyngton uzależniał pomoc i wsparci finansowe. Działacz pro life Austin Ruse wspomina sytuację, gdy rząd USA odwołał z tego powodu wspólne ćwiczenia wojskowe z Ugandą, choć kraj ten był sojusznikiem Amerykanów w walce z terroryzmem.

Z kolei w przypadku Nigerii, agresywna polityka USA w sprawie uchwalenia praw promujących i faworyzujących homoseksualistów zaowocowała paradoksalnie czymś zgoła przeciwnym – zaostrzeniem kar w stosunku do tej grupy ludzi.

Źródło: KAI

WMa

[Wybrane wypowiedzi internautów pod w/w tekstem na stronie źródłowej:]

Ten cały Tramp udaje konserwatystę uczestniczy w marszach prolife a faktycznie to stary manipulator prowadzony przez żydowskie służby, osoba wielce niebezpieczna.
Smutny

Facet ma bardzo odpowiedzialną fuchę – koordynuje działania wszystkich tajnych służb. Do tego jest 100% proizraelski. Bardzo dużo o nim można dowiedzieć się z kanału Know More News na yt. Analizy są dokonywane na podstawie materiałów źródłowych , tj relacji telewizyjnych i artykułów prasowych. Warto włączyć ten kanał do swojego zestawu źródeł niezależnej informacji.
Pejot

Mianowanie ludzi chorych na ważne stanowiska skutkuje rozprzestrzenianiem się choroby na innych ważnych stanowiskach. Nepotyzm chorobowy kwitnie, a zdrowi cierpią.
szkielet

Za: PoloniaChristiana - pch24.pl (2020-02-22) | https://www.pch24.pl/homoseksualista-waznym-urzednikiem-w-usa--beda-naciski-na-kraje--aby-promowac-lgbt-,74148,i.html

Skip to content