Homoseksualista ważnym urzędnikiem w USA. Będą naciski na kraje, aby promować LGBT?

Aktualizacja: 2020-02-22 2:03 pm

Dyrektorem Wywiadu Narodowego w USA został homoseksualista Richard Grenell, który otwarcie mówi o swoich przekonaniach. Zdaniem jednego ze znanych obrońców życia – Austina Ruse – może to oznaczać promocję LGBT w krajach rozwijających się i uzależnianie pomocy finansowej dla tych krajów, od akceptacji przez nie agendy LGBT, narzucanej przez Waszyngton.

Czy powołanie na dyrektora Wywiadu Narodowego dotychczasowego ambasadora USA w Niemczech Richarda Grenella – otwarcie homoseksualnego urzędnika administracji Donalda Trumpa – oznacza zwiększoną presję na rządy krajów, w których ideologia LGBT nie jest dość rozpowszechniona? Takie pytanie zadaje Katolicki Instytut Praw Człowieka i Rodziny.

Jego dyrektor – Austin Ruse, znany obrońca życia i rodziny – uważa, iż dążenie do dekryminalizacji zachowań homoseksualnych w krajach rozwijających się łączy politykę zagraniczną obecnego i poprzedniego rządu USA. Ruse przypomniał, że Richard Grenell, były rzecznik Waszyngtonu przy ONZ, w ostatnich latach zajmował się tzw. „prawami” osób LGBT w innych państwach. Miał on otrzymać aprobatę swych zwierzchników, aby wpływać na obce rządy w sprawie depenalizacji postaw homoseksualnych.

Według publicysty, po tej nominacji administracja Donalda Trumpa może zwiększyć naciski na te rządy w krajach rozwijających się, które na praktyki homoseksualne nie patrzą z entuzjazmem.

Wiadomo, że rząd Baracka Obamy wydał setki milionów dolarów na promowanie ideologii LGBT na całym świecie. W niektórych przypadkach od akceptacji „praw” dla homoseksualistów, Waszyngton uzależniał pomoc i wsparci finansowe. Działacz pro life Austin Ruse wspomina sytuację, gdy rząd USA odwołał z tego powodu wspólne ćwiczenia wojskowe z Ugandą, choć kraj ten był sojusznikiem Amerykanów w walce z terroryzmem.

Z kolei w przypadku Nigerii, agresywna polityka USA w sprawie uchwalenia praw promujących i faworyzujących homoseksualistów zaowocowała paradoksalnie czymś zgoła przeciwnym – zaostrzeniem kar w stosunku do tej grupy ludzi.

Źródło: KAI

WMa

[Wybrane wypowiedzi internautów pod w/w tekstem na stronie źródłowej:]

Ten cały Tramp udaje konserwatystę uczestniczy w marszach prolife a faktycznie to stary manipulator prowadzony przez żydowskie służby, osoba wielce niebezpieczna.
Smutny

Facet ma bardzo odpowiedzialną fuchę – koordynuje działania wszystkich tajnych służb. Do tego jest 100% proizraelski. Bardzo dużo o nim można dowiedzieć się z kanału Know More News na yt. Analizy są dokonywane na podstawie materiałów źródłowych , tj relacji telewizyjnych i artykułów prasowych. Warto włączyć ten kanał do swojego zestawu źródeł niezależnej informacji.
Pejot

Mianowanie ludzi chorych na ważne stanowiska skutkuje rozprzestrzenianiem się choroby na innych ważnych stanowiskach. Nepotyzm chorobowy kwitnie, a zdrowi cierpią.
szkielet

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=112193 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]