Aktualizacja strony została wstrzymana

Winnicki: „Winę za samobójstwa nastolatków ponosi przede wszystkim ideologia LGBT”

Poseł Robert Winnicki odniósł się do dramatu nastoletniej Wiktorii, zakończonym samobójstwem w warszawskim metrze. Jak podkreślił – winę za samobójstwa nastolatków ponosi głównie środowisko LGBT.

„Niestety, statystyki mówiące o tym, że aż 70% nastolatków doświadczających zaburzeń tożsamości płciowej myśli o samobójstwie, mogą być bliskie prawdy. Winę za te dramaty ponosi przede wszystkim sącząca się z internetu, z mediów, filmów, seriali i książek ideologia LGBT” – wprost pisze Winnicki i zaznacza, że należy pilnie działać ws. psychiatrii dziecięcej w Polsce.

Prezes Ruchu Narodowego podkreślił także, że to antykultura LGBT najmocniej pustoszy tożsamość najmłodszych: „To właśnie ona zamiast naturalnych, stabilnych wzorców oferuje delikatnej psychice dojrzewającego płciowo człowieka seksualną jazdę bez trzymanki i wywraca jego tożsamość. Nie jest prawdą, że główny problem tkwi w tradycyjnej kulturze czy społecznej nieakceptacji”.

Pod postem posła od razu odezwały się środowiska lewicowe i popularyzatorzy idei LGBT, którzy zarzucili brak szacunku: „Musimy tę prawdę przypominać niezależnie od bełkotu poprawności politycznej, która chce nasze dzieci i młodzież oddać na pastwę groźnej patologii” – odważnie stwierdził lider Konfederacji.

https://medianarodowe.com/

Za: Dziennik gajowego Maruchy () | https://marucha.wordpress.com/2020/02/04/winnicki-wine-za-samobojstwa-nastolatkow-ponosi-przede-wszystkim-ideologia-lgbt/

Skip to content