Amatorzy z IPN i Polskiej Fundacji Narodowej. Mogli kupić zdjęcie z podpisania Paktu Ribentrop – Mołotow. Nie zrobiono tego

Aktualizacja: 2020-01-31 12:26 pm

Za niecałe 700 dolarów można było kupić zdjęcia przedstawiające podpisanie paktu Ribbentrop – Mołotow jednego z najważniejszych wydarzeń określających historię Polski. Wystawił je na aukcji moskiewski dom aukcyjny Litfond. Nie zostały kupione ani przez IPN, a ni przez Polską Fundację Narodową. Instytucje pewnie nawet nie wiedziały, że aukcja ma miejsce.

[…] Cały tekst dostępny w materiale źródłowym

PAP/nczas

Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=111875 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]