Aktualizacja strony została wstrzymana

O żydowskiej krwi w każdym Polaku

Prezydent Andrzej Duda na spotkaniu z przedstawicielami społeczności żydowskiej w Polsce powiedział:

pokażcie mi Polaka, który jest w stanie powiedzieć, że na 100% nie ma w swojej krwi nawet najmniejszej domieszki krwi żydowskiej po tysiącu lat wspólnej historii. Ja nie jestem w stanie w swojej rodzinie stwierdzić w sposób jednoznaczny krwi żydowskiej. Nie jestem w stanie, bo nie mamy takich źródeł historycznych, ale czy ja jestem pewien? Jak państwo wiecie, tylko matka jest pewna, a zwłaszcza, kiedy technologie badawcze nie były jeszcze doskonałe.

Jak widać mówi już do Polaków otwartym tekstem, że jesteście żydami. W Polsce nie ma ani jednego Polaka, który by nie miał domieszki krwi żydowskiej.

Nie powiedział mniejszości żydowskiej, że płynie w ich żyłach krew chrześcijan, słowian, krew Polaków, tylko powiedział odwrotnie, że w tej większej grupie płynie krew grupy, która była kilkadziesiąt razy mniejsza niż Polacy.

W tym momencie Polacy zostali obrażeni. Jeśli jakiś Polak zrobiłby test DNA, aby sprawdzić swoją krew i przynależność etniczną i jest w stanie dowieść, że w jego żyłach nie płynie żydowska krew, to należy wytoczyć proces Andrzejowi Dudzie za kłamstwa, które opowiada.

Link do filmu Uszi: Andrzej Duda o domieszce żydowskiej krwi w każdym Polaku. Przeprowadzam symulację!

ewinia

Za: neon24.pl – ewinia (23.01.2020)

 


 

J. Międlar: Żydowska krew i puszczalskie siksy

Jestem prezydentem wszystkich Polaków, dlatego że wszyscy, którzy przybywają do Pałacu Prezydenckiego i czują swój związek z Rzecząpospolitą Polską, z moim krajem, krajem w którym zostałem wybrany na urząd Prezydenta są dla mnie Polakami. Tak ja to postrzegam. To nie jest kwestia narodowa. To jest kwestia tego, co jest w sercu u człowieka. To nie jest kwestia krwi. Jeżeli ktoś pyta o krew to ja się często uśmiecham i mówię: Pokażcie Polaka, który jest w stanie na sto procent powiedzieć, że nie ma w swojej krwi nawet najmniejszej domieszki krwi żydowskiej po tysiącu lat wspólnej historii. Ja nie jestem w stanie w swojej rodzinie stwierdzić w sposób jednoznaczny krwi żydowskiej. Nie jestem w stanie, bo nie mamy takich źródeł historycznych. Ale czy ja jestem pewien? – pyta prezydent przecząco kiwając głową. Jak Państwo wiecie, tylko matka jest pewna, a zwłaszcza kiedy technologie badawcze nie były jeszcze doskonałe. To jest ta wielka mądrość – z charakterystycznym uśmiechem zakończył Jego Ekscelencja Andrzej Duda.

To fragment przemówienia prezydenta Rzeczypospolitej Przyjaciół Andrzeja Dudy, które wygłosił podczas noworocznej biesiady z żydami. Przyznam, że chociaż przez ostatnie lata prezydentury wychowanka Unii Wolności zdążyłem przyzwyczaić się do jego żydo-poddańczych oświadczeń, to ta wypowiedź sprawiła, że włosy stanęły mi dęba.

Całość: wprawo.pl (Sty 16, 2020)

 


 

Skip to content