Daniels ujawnia swojego kolejnego krewnego. To minister obrony Izraela! [FOTO]

Jonny Daniels ujawnia pokrewieństwo z ministrem obrony Izraela Naftalim Bennetem. Oznacza to, że rodzina członków rządu obcego państwa ma nieograniczony i nieuregulowany dostęp do władz III RP. PiS w żaden sposób nie reaguje na ten fakt.

Jonny Daniels i Naftali Bennet. Foto: Twitter Jonny Daniels

Informacja rzucona przez Jonnego Danielsa o jego pokrewieństwie z belgijskim parlamentarzystą wywołała wielkie poruszenie. Najwyraźniej zachęciło to „polskiego Żyda” do wskazania kolejnych swoich koneksji. Daniels ujawnia, że minister obrony Izraela to jego rodzina!>

Było podekscytowanie na skrajnej prawicy, że jestem spokrewniony z żydowskim parlamentarzystą Belgii, Michaelem Freilichem, więc pomyślałem, że podekscytuję ich bardziej obrazkiem z kolejnym moim krewnym z małżeństwa – ministrem obrony Izraela Naftalim Bennetem” – napisał na Twitterze Jonny Daniels.

Jonny Daniels wskazał więc, że ma rodzinne koneksje z rządem Izraela. Ale to nie wszystko.

Daniels chętnie pokazuje się w towarzystwie ważnych osób w państwie. Ma do nich najwyraźniej nieograniczony dostęp. Jest on też nieuregulowany prawnie, ponieważ oficjalnie nie pełni żadnej funkcji w rządzie III RP. Nie jest też członkiem korpusu dyplomatycznego innego państwa.

Wyobrażacie sobie sytuację, że bez żadnego uregulowanego statusu jakiś człowiek robi sobie mnóstwo zdjęć z premierem i poszczególnymi ministrami, a potem okazuje się, że jest szwagrem Siergieja Szojgu, ministra obrony Rosji? Wybuchłby – słusznie – skandal i wszyscy oczekiwaliby wymiany premiera i jego gabinetu. Tymczasem w przypadku Jonnego Danielsa i Izraela tematu w ogóle nie ma.

Wcześniej Jonny Daniels ogłosił, że jest spokrewniony z belgijskim posłem żydowskiego pochodzenia, któremu gazeta zarzuca szpiegostwo na rzecz Izraela.

Należy więc ponowić pytanie: Kim jest Daniels?

 

Za: Najwyższy Czas! (28/12/2019) | https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/12/jonny_daniels_Naftali_Bennett_nczas-696x464.jpg?ezimgfmt=ng:webp/ngcb17 |Daniels ujawnia swojego kolejnego krewnego. To minister obrony Izraela! [FOTO]

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content