Aktualizacja strony została wstrzymana

Greta Thunberg pokazuje zdjęcie, na którym siedzi na podłodze w niemieckim pociągu. Firma kolejowa odpowiada: „Greta, przecież podróżowałaś pierwsza klasą!”

Greta Thunberg opublikowała na Twitterze zdjęcie, na którym siedzi, otoczona walizkami, na podłodze w niemieckim pociągu. Przedstawiciele Deutsche Bahn odpisali, że młoda aktywistka miała miejsce w pierwszej klasie.

W tweecie Thunberg możemy przeczytać: „Podróżuję zatłoczonymi pociągami przez Niemcy. I wreszcie jestem w drodze do domu!”

– Kochana Greto, dziękujemy za wsparcie w walce ze zmianami klimatu. Cieszymy się, że podróżowałaś razem z nami w sobotę, korzystając w 100% z energii elektrycznej. Byłoby nam jeszcze przyjemniej, gdybyś poinformowała również o tym, jak przyjazny i kompetentny był nasz zespół podczas twojej podróży pierwszą klasą – odpisali Thunberg przedstawiciele Deutsche Bahn AG.

Czy Thunberg skłamała o swojej podróży?

Nie, ale jak wyjaśniło w swoim oświadczeniu prasowym Deutsche Bahn, aktywistka nie była precyzyjna. Thunberg miała bilety na podróż pierwsza klasą między Kassel a Hamburgiem. Jednak jeden z pociągów na tej trasie wyłączono z ruchu, a w innym nie było miejsca dla wszystkich pasażerów w przedziałach. Po zarzutach, że Greta Thunberg napisała nieprawdę, aktywistka opublikowała na Twitterze kolejny wpis.

– Nasz pociąg z Bazylei był wyłączony z ruchu. Usiedliśmy na podłodze, a po Getyndze dostałam miejsce. To oczywiście nie jest problem i nigdy nie powiedziałem, że jest. Przepełnione pociągi to świetny znak, ponieważ oznacza, że zapotrzebowanie na pociągi jest wysokie! – napisała.

Źródło: Stefczyk.infoAutor: ac

Za: stefczyk.info (2019.12.15)

 


 

Greta Thunberg mówi, że plastik jest wielkim złem. YouTuberzy ją przetrzepali. To koniec kariery szwedzkiej wagarowiczki? [VIDEO]

Greta Thunberg już nieraz wykazała się hipokryzją oraz zwykłym kłamstwem w sprawie ideologizacji swoich wagarów. Tym razem jednak wyszła na jaw afera związana z jej „ekologicznym” przyjazdem na COP25 w Madrycie. W Tesli, którą jechała, znaleziono całe mrowie plastikowych produktów.

Greta Thunberg jechała na COP25 w Madrycie Teslą. Kanał „Rebel News” na YouTube nagrał „zawstydzające ujęcia” z wnętrza auta. Jak powiedział Keean Bexte, to istna „klimatyczna kontrabanda”.>

Wewnątrz auta widzimy całe mrowie plastikowych produktów. Foliowe torebki, paczki od czipsów, plastikowa butelka z wodą, torby na zakupy i wiele innych podobnych produktów.

Reporter przeprowadził prowokację. Zapytał uczestników spotkania COP25 o zawartość auta, by wyrazili opinię o tym, jak ludzie nie szanują przyrody. Dopiero potem poinformował, że to wnętrze auta, którym jeździ Greta Thunberg.

Opinie były jednoznaczne. Młodzi ludzie uważają, że to niszczenie środowiska, lenistwo i wszystko, co najgorsze. Jednak gdy dowiedzieli się, że to auto Grety Thunberg, ton zupełnie się zmienił.

[youtube =r8SyoRwV_To width=”600″]

Za: Najwyższy Czas! ()

 


 

Skip to content