Szokujące doniesienia z Londynu! Nawołują na bilbordach do sterylizacji. Ale tylko białych

Aktualizacja: 2019-12-5 2:21 pm

Tego jeszcze nie było! W Londynie pojawiły się bilbordy, na których widać hasła zachęcające do sterylizacji. Wszystko, aby zapobiec przeludnieniu Ziemi.

„Wyobraź sobie mniej zatłoczone ulice… zrób swoją część – wysterylizuj się” – taki napis pojawił się na jednym z bilbordów.

Co ciekawe, na grafikach można zobaczyć jedynie białych ludzi. Nigdzie nie widać np. osób czarnoskórych.

Do podobnych akcji dochodziło już wcześniej w Szwecji. Tam jednak promowano bezdzietność. Jak zatem widać, pewne środowiska z Londynu idą krok dalej w walce „o dobro” planety, w której głównym wrogiem są dzieci.

Za: Najwyższy Czas! (05/12/2019) – [Org. tytuł: «Szokujące doniesienia z Londynu! Nawołują na bilbordach do sterylizacji. Ale tylko białych [FOTO]»]

 


 

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=110990 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]