Monstrualna kara za zabicie kota! Grożą 3 lata więzienia i 100 tysięcy złotych

Aktualizacja: 2019-10-28 4:21 pm

Policjanci z Iłowej w woj. lubuskim zatrzymali 37-latka, który zabił swojego kota. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa.

Zgłoszenie o zabiciu zwierzęcia przez właściciela wpłynęło na policję w sobotę 19 października. Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze zapukali do drzwi 37-latka. Mężczyzna nie zaprzeczał, że uśmiercił swojego kota i wskazał miejsce, gdzie go zakopał. Zwierzę zostało zabezpieczone do badań weterynaryjnych.

[…] Cały tekst dostępny w materiale źródłowym

Źródło: PAP

Za: Najwyższy Czas! (28/10/2019)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Przy tego typu standardach prawnych, lekarzy przeprowadzających uśmiercanie dzieci (czytaj: dokonujących aborcji), wszystkie media i imiennie każdego dziennikarza oraz celebrytę podżegającego do tych przestępstw, powinno się skazywać – każdego – na 3000 tysiące lat pozbawienia wolności, a najlepiej, na karę śmierci.

 


 

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=110394 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]