NBC News promuje wszczepianie ludziom czipów

Aktualizacja: 2019-10-23 12:48 pm

NBC News promuje jako prawdopodobną przyszłość perspektywę wszczepienia mikroczipów „milionom” ludzi.

Program rozpoczyna się od stwierdzenia, że osoby które wzięły chip nie muszą nosić kluczy, dokumentów tożsamości, kart kredytowych ani pieniędzy.

Wskazuje, że wszczepianie mikroczipów ludziom od dawna jest elementem dystopijnej fantastyki naukowej, i filmów takich jak Black Mirror, ale mimo tego w Szwecji już „wprowadzono mikroczipy”.

Podkreślono także, że technologia zbliżeniowa „sprawiła, że ”‹”‹w Szwecji gotówka stała się prawie przestarzała”.

Materiał przedstawia kobietę, której wszczepiany jest mikroczip, mówiącą „Myślałam, że to będzie fajne, czyż nie?”

„Proces jest prosty i szybki, nacięcie skóry i w ciągu kilku sekund wszczepiany jest chip – transformacja jest skończona.” reporterka Sarah Harman komentuje beztrosko, podczas gdy mężczyzna otrzymujący implant stwierdził, że nie odczuwał bólu.

W beznadziejnej próbie obiektywizmu w programie umieszczono dwa krótkie wywiady ze Szwedami, którzy wyrazili delikatny sprzeciw.

Więcej na temat tej technologii w zakładce Biometryka:

Dalej biohacker stwierdził, że biorąc pod uwagę, że w Szwecji 5 000-10 000 ludzi ma już wszczepione czipy, przewiduje, że w przyszłości „miliony ludzi uznają to za bardzo cenne”.

„Czipowanie ludzi może być naszą przyszłością, ale w Szwecji to już rzeczywistość”, podsumowuje Harman.

Paul Joseph Watson, PrisonPlanet.com, USA

Link do oryginalnego artykułu: LINK

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=110312 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]