Prof. Jan Źaryn: „Sprawa 447 wróci po wyborach”. Bądźmy na to gotowi

Gościem Radia Wnet był prof. Źaryn, senator z Prawa i Sprawiedliwości. W wywiadzie przyznał, że po wyborach Polskę czeka kolejne starcie ws. ustawy 447.

We wczorajszym wywiadzie w Radiu Wnet, profesor Źaryn przyznał, że po wyborach parlamentarnych, które odbędą się już 13 października, Polskę czeka kolejne starcie w sprawie tak zwanej ustawy 447 i walka z Żydami o prawdę historyczną. Jako senator z ramienia Prawa i Sprawiedliwości próbował oczywiście przekonywać, że PiS jednoznacznie sprzeciwia się roszczeniom żydowskim.

Profesor Jan Źaryn przyznał, że strona żydowska prawdopodobnie uszanowała wyraźne żądanie PiS, żeby do 13 października tematu roszczeń żydowskich nie poruszać. Poinformował, że nie wie nic na temat oficjalnych rozmów w tym temacie, o ile takowe w ogóle mają miejsce. Wyraził też swoje niezadowolenie, że rząd PiS wycofał się z nowelizacji ustawy o IPN, której profesor był zdeklarowanym sympatykiem.

Oczywiście uważni czytelnicy Mediów Narodowych i sympatycy idei narodowej wiedzą, że nie możemy być w najmniejszy sposób pewni, że po 13 października PiS będzie występował przeciwko naciskom żydowsko-amerykańskim. Tym bardziej w polskim parlamencie potrzebna jest siła, która będzie patrzyła zwycięzcom najbliższych wyborów na ręce. Bądźmy gotowi na kolejne starcie!

Za: MediaNarodowe.pl (03-10-2019) | https://medianarodowe.com/prof-jan-zaryn-sprawa-447-wroci-po-wyborach-badzmy-na-to-gotowi/

Skip to content