Żydowska organizacja uderza w Konfederację. „Głoszą poglądy o supremacji…”

Aktualizacja: 2019-09-25 4:02 pm

Trwa skomasowany atak na Konfederację. Do medialnej cenzury dołączyły żydowskie organizacje ze Stanów Zjednoczonych. W swoich raportach „przestrzegają” przed głosowaniem na posłów m.in. Roberta Winnickiego.

Supremacjoniści z USA i Europy wzajemnie inspirują się do przemocy i rasizmu. W ciągu ostatniej dekady byliśmy świadkami gwałtownej przemocy w Stanach Zjednoczonych, Europie i poza nią, motywowanej elementami białej supremacji, od Andersa Breivika w Norwegii, Brentona Tarranta w Nowej Zelandii, po Patricka Crusiusa w El Paso w Teksasie” – czytamy w raporcie Ligi Przeciw Zniesławieniom.

Uwagę żydowskiej organizacji szczególnie przykuł jeden z liderów Konfederacji, Robert Winnicki. Zdaniem przedstawicieli Ligi Przeciw Zniesławieniom, jego działania są nastawione na promocję „białej supremacji w Polsce”.

Jako przykłady podawane są majowe demonstracje ws. roszczeń żydowskich oraz organizacja Marszu Niepodległości.

– To sformułowanie jest kłamstwem i potwarzą, która nadaje się na proces. Natomiast to, że aktywnie protestuję przeciw roszczeniom majątkowym ze środowisk żydowskich, jest prawdą, z czego jestem dumny – mówi „Rzeczpospolitej” Robert Winnicki.

Co warto podkreślić, raport powstał dzięki współpracy z polską organizacją, Stowarzyszeniem Nigdy Więcej.

Źródło: RP.pl / NCzas.com

[Link do Raportu opracowanego przez masonerię żydowską “Hate Beyond Borders: The Internationalization of White Supremacy” – tutaj]

Tags: , , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=109976 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]