Żydowska organizacja uderza w Konfederację. „Głoszą poglądy o supremacji…”

Trwa skomasowany atak na Konfederację. Do medialnej cenzury dołączyły żydowskie organizacje ze Stanów Zjednoczonych. W swoich raportach „przestrzegają” przed głosowaniem na posłów m.in. Roberta Winnickiego.

Supremacjoniści z USA i Europy wzajemnie inspirują się do przemocy i rasizmu. W ciągu ostatniej dekady byliśmy świadkami gwałtownej przemocy w Stanach Zjednoczonych, Europie i poza nią, motywowanej elementami białej supremacji, od Andersa Breivika w Norwegii, Brentona Tarranta w Nowej Zelandii, po Patricka Crusiusa w El Paso w Teksasie” – czytamy w raporcie Ligi Przeciw Zniesławieniom.

Uwagę żydowskiej organizacji szczególnie przykuł jeden z liderów Konfederacji, Robert Winnicki. Zdaniem przedstawicieli Ligi Przeciw Zniesławieniom, jego działania są nastawione na promocję „białej supremacji w Polsce”.

Jako przykłady podawane są majowe demonstracje ws. roszczeń żydowskich oraz organizacja Marszu Niepodległości.

– To sformułowanie jest kłamstwem i potwarzą, która nadaje się na proces. Natomiast to, że aktywnie protestuję przeciw roszczeniom majątkowym ze środowisk żydowskich, jest prawdą, z czego jestem dumny – mówi „Rzeczpospolitej” Robert Winnicki.

Co warto podkreślić, raport powstał dzięki współpracy z polską organizacją, Stowarzyszeniem Nigdy Więcej.

Źródło: RP.pl / NCzas.com

[Link do Raportu opracowanego przez masonerię żydowską „Hate Beyond Borders: The Internationalization of White Supremacy” – tutaj]

Za: Najwyższy Czas! (25/09/2019) | https://nczas.com/2019/09/25/zydowska-organizacja-uderza-w-konfederacje-glosza-poglady-o-supremacji/

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content