Po tragedii w Tatrach Jan Hartman w antykatolickim amoku

Antykatolicki amok to znak rozpoznawczy Jana Hartmana. Człowiek nazywany przez niektórych profesorem po raz kolejny udowodnił, że nie ma najmniejszych skrupułów, aby wykorzystać każdą ludzką tragedię do uderzenia w Kościół Katolicki i wyznawców Chrystusa Króla.

Tym razem powodem do antykatolickiego ataku Harmana była czwartkowa tragedia w Zakopanem. Podczas burzy, która przeszła nad Tatrami kilkanaście osób zostało rażonych przez piorun. Zginęło co najmniej pięć osób, a ponad 80 zostało rannych. Poszkodowanymi są m.in. turyści, którzy tego dnia udali się na Giewont.

Jan Hartman nie wyraził żalu z powodu tragicznej śmierci turystów. Nie złożył również kondolencji ich rodzinom, a ni nie wezwał do uczczenia ich pamięci minutą ciszy (o wezwanie do modlitwy raczej nie można go podejrzewać). Zamiast tego zamieścił na Twitterze obrzydliwy, podły i bezwstydny wpis.

„Krzyż nadal zabija! Usunąć z Giewontu!” – napisał Hartman udowadniając w ten sposób, że stara ludowa mądrość „Jak Pan Bóg chce kogoś ukarać, to mu rozum odbiera” nie straciła na swej aktualności.

Pomódlmy się o zbawienie dla wszystkich, którzy zginęli w czwartkowej tragedii w Tatrach. Prośmy Matkę Bożą Uzdrowienie Chorych i zdrowie dla wszystkich, którzy zostali rannych. Pamiętajmy także w modlitwach o Janie Harmanie, aby Pan Bóg dał mu łaskę nawrócenie i powrotu na drogę Prawdy.

Źródło: Twitter

TK

[Wybrane wypowiedzi internautów pod w/w tekstem na stronie źródłowej:]

Zapewne jestem bardzo ułomnym uczniem Pana, ale za Hartmana modlić się nie będę. Mam inne, stokroć ważniejsze intencje…
Karol

Pewnie na to miejsce chciałby wstawić menorę.
Jan

Za: PoloniaChristiana - pch24.pl (2019-08-22 ) | https://www.pch24.pl/po-tragedii-w-tatrach-jan-hartman-w-antykatolickim-amoku,70333,i.html

Skip to content