Aktualizacja strony została wstrzymana

Czescy pedofile chcą uznania ich za kolejną „mniejszość seksualną”

Po raz szósty osoby o skłonnościach pedofilskich wzięły udział w manifestacji środowisk LGBT+ „Prague Pride”. Czescy pedofile cieszą się ze zmiany stosunku do nich policji, która niedawno ich zatrzymywała, a teraz już chroni. Za to w relacjach prasowych obrońców rodziny i wiary określa się mianem „ekstremistów”.

Demonstracja osób reprezentujących mniejszości seksualne organizowana jest w Pradze od 2011 roku. W tym roku w czasie sobotniego zgromadzenia na praskim placu Wacława nad osobami z środowisk LGBT pojawił się obraz Matki Boskiej Częstochowskiej w tęczowej aureoli, co opublikował m.in. czeski portal „Novinky.cz”.

Do środowisk LGBT+ w czasie tegorocznej „Prague Pride” dołączyli również członkowie i sympatycy organizacji „Ceskoslovenska pedofilna komunita”, którzy już po raz szósty w czasie praskiej parady chcą zwrócić uwagę na środowiska pedofilów, które żądają większej tolerancji dla siebie. Sami pedofile chcą także zaakceptowania ich skłonności i zakwalifikowania ich do kategorii „mniejszości seksualnych”. Tym razem pedofile przygotowali na okazję tęczowej parady aż cztery wersje ulotek, którymi chcieli uświadamiać przybyłych i widzów o swoich problemach. Dwie wersje ulotek adresowane były do członków pedofilskiej społeczności, dwie pozostałe do osób wspierających ich środowisko.

Demonstracji środowisk LGBT towarzyszyły wydarzenia muzyczne, a uczestnicy mogli skorzystać z bezpłatnych badań na syfilis i obecność wirusa HIV. W „Prague Pride” wzięli licznie udział członkowie korpusu dyplomatycznego z zagranicznych placówek mieszczących się w stolicy Czech oraz prezydent Pragi Zdenek Hrib. Hrib został gospodarzem czeskiej stolicy w listopadzie 2018 roku. Jest członkiem Czeskiej Partii Piratów, która współrządzi stolicą razem z lokalną organizacją Praha Sobe, ugrupowaniem politycznym, skupiającym samorządowców Burmistrzowie i Niezależni oraz mieniącą się jako centroprawicowa i konserwatywna partią TOP 09 (Tradycja Odpowiedzialność Dobrobyt 09).

Naprzeciw tysiącom manifestantów z „Prague Pride” stanęło kilkadziesiąt osób z transparentami, z których przypominali osobom LGBT, że „Tylko Jezus Chrystus może cię ochronić przed piekłem” oraz głoszące: „Bójcie się Boga i oddajcie mu cześć”. Z szeregów demonstrantów LGBT krzyczano do nich, że „Bóg jest kobietą”. Jak opisano w czeskiej prasie („Idnes.cz”, „Novinky.cz”), policja odgrodziła marsz mniejszości seksualnych od „ekstremistów”.

Źródła: Novinky.cz, Idnes.cz, Svetlo Sveta, Magazin1.sk

JB

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2019-08-16) | https://www.pch24.pl/czescy-pedofile-chca-uznania-ich-za-kolejna-mniejszosc-seksualna,70202,i.html