Prof. Bartyzel: elgiebetyzm stanowi najnowszą mutację antyspołecznego wirusa ideologii egalitaryzmu

Aktualizacja: 2019-08-8 9:41 am

W facebookowym wpisie profesor Jacek Bartyzel odniósł się do relacji między ideologią LGBT a egalitaryzmem. Poniżej prezentujemy jego treść.

„Promotorzy homorewolucji odwołują się do idei równości. Pozostawiając chwilowo na boku aspekt moralny zrównywania dewiacji z normą naturalną, należy zauważyć, że jedno tylko jest w tym odwołaniu prawdziwe: że elgiebetyzm stanowi kolejną, najnowszą mutację najbardziej złośliwego i z gruntu antyspołecznego wirusa ideologii egalitaryzmu” – zaczyna swój wpis prof. Bartyzel.

„Jest ona antyspołeczna, ponieważ jak świat światem nigdy nie było – i być nie może – społeczeństwa egalitarnego. Nierówność jest najbardziej elementarnym prawem społecznym, co ujawniają również sytuacje nadzwyczajne, jak przypuszczalny zanik społeczeństwa, który powstaje w chwili, gdy człowiek, nie z własnej winy i woli, staje się idios, na przykład jako rozbitek na bezludnej wyspie. Ale wystarczy, żeby Robinson Cruzoe znalazł drugiego człowieka, Piętaszka, to natychmiast odtwarza się i społeczeństwo i nieegalitarna relacja autorytarialna: pan-sługa, władca-poddany” – czytamy.

„Ergo, rezultatem ewentualnego zwycięstwa – przed czym broń nas Boże – homorewolucji może być tylko panowanie Herrenvolku sodomitów nad heteroseksualnymi pariasami” – zakończył wpis profesor Jacek Bartyzel.

Źródło: FB

MWł

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=109185 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]