Aktualizacja strony została wstrzymana

USA złomuje samoloty F-14, aby części nie przedostały się do Iranu

Departament Obrony USA przyznał 3-letni kontrakt w wysokości 3.7 miliona dolarów firmie TRI-Rinse z St. Louis, na złomowanie sprzętu wojskowego. Niemal milion dolarów zostanie przeznaczonych na złomowanie 23 samolotów typu F-14, przechowywanych w bazie Davis-Monthan Air Force Base w Tucson (Arizona).

Początkowo Departament Obrony planował zniszczenie jedynie kilku samolotów, a z reszty miano odzyskać części zamienne, jednak – jak podaje agencja prasowa AP – zmiana decyzji ma na celu uniemożliwienie przejęcia tajnych informacji przez rządy Chin i Iranu.

Izraelska Agencja Prasowa JTA przekazująca tę informację, z satysfakcją odnotowuje w tytule, iż chodzi o uniemożliwienie zdobycia przez Iran części zamiennych samolotu F-14 używanych przez irańskie siły powietrzne.Iran już w połowie lat dziewięćdziesiątych wyznaczony został przez koła syjonistyczne jako kolejny obiekt agresji. Realizowany dzisiaj Plan unicestwienia wrogów Izraela rękami innych państw, jest kolejnym przykładem znanego z historii działania grup żydowskich poprzez tzw. proxy. Stany Zjednoczone będące pod kontrolą pro-syjonistycznych elit politycznych i intelektualnych, wspieranych mediami będących niemal całkowicie w rękach żydowskich, stały się bezwolnym narzędziem wykonywania syjonistycznego Planu hegemonii nad światem.

 

Opracowanie: WWW.BIBULA.COM na podstawie: materiałów redakcyjnych

Skip to content