Aktualizacja strony została wstrzymana

Hit internetu: Belgowie szykują specjalny oddział na III wojnę światową

W internecie raz po raz pojawiają się ostrzeżenia przed nieuchronnym nadejściem III wojny światowej. Belgijska armia najwyraźniej szkoli już specjalny oddział, który ma pokonać wroga w niekonwencjonalny sposób.

Defilada z okazji Narodowego Dnia Belgii fot. You Tube @ Suen Auda

Młodzi kadeci zaprezentowali się Belgom przy okazji Narodowego Dnia Belgii. Zgromadzeni na trasie defilady obywatele mogli podziwiać ich „niesamowite” zdolności.

Sądząc z tego co zaprezentowano, oddział skupia wyjątkowe indywidualności, co widać po sposobie marszu.

Prawdopodobnie jego żołnierze będą wykorzystywać niekonwencjonalne techniki walki np: wykańczać przeciwników śmiechem, czy mylić tropy i sprawiać, że jego następny krok będzie niemożliwy do przewidzenia.

Po tym co zobaczyliśmy możemy być spokojni, że belgijska armia jest przygotowana na nieuchronnie zbliżający się wybuch III wojny światowej.

Za: Najwyższy Czas! (23/07/2019) – – [Org. tytuł: «Hit internetów! Belgowie szykują specjalny oddział na III wojnę światową [VIDEO]»]

[Wybrane wypowiedzi internautów pod w/w tekstem na stronie źródłowej:]

Gln:
Nierówny krok.

Mirith:
Ja widzę też inne nierówności. Brak kobiet (gdzie parytet?), czarnych, żółtych i czerwonych, tras qq itp. Przynajmniej grubas jest.

Jot-24:
Przypomniał mi się Latający Cyrk Monty Pythona i najśmieszniejszy dowcip świata jako niezwykle skuteczna broń. Może ci Belgijczycy też mają coś takiego w zanadrzu?

Lidka:
A to jakaś grupa niepełnosprawnych? Dzieci w szkole lepiej defilują

bit:
Tajną bronią jest w tym przypadku znakomita KOOOORDYNACJA ukryta pod płaszczykiem braku koooordynacji 😶😶😶

 


 

Skip to content