Aktualizacja strony została wstrzymana

Ksiądz Ziółek: Dlaczego takiego tekstu nie napisze nigdy żadna „IKEA”?

Polski internet nie stygnie od komentarzy dotyczących zwolnienia przez szwedzki koncern pracownika przeciwnego promowaniu w miejscu zatrudnienia ideologii wojujących homoseksualistów.

Pośród setek użytkowników mediów społecznościowych, którzy zabrali głos w sprawie afery był dziennikarz TVN24 Konrad Piasecki. Napisał on na Twitterze: „To na koniec debaty o IKEA.

Wyobraźmy sobie, że koncern, rozsyła do swoich pracowników wezwanie, by szanowali odmienności religijne i traktowali inno-wierców z godnością. Muzułmański pracownik rozsyła na to cytaty z Koranu wzywające do zabijania niewiernych. Zwalnialibyście?”.

Na zapytanie odpowiedział ksiądz Wojciech Ziółek SJ, wklejając grafikę z tekstem będącym „katolicką” parafrazą pisma IKEA do pracowników.

ikea gdyby

„Skoro red. @KonradPiasecki zachęca do wyobraźni w sprawie @IKEA , no to wyobraźmy sobie… Wyobrażacie sobie? Naprawdę? Jesteście w stanie? A jeśli nie, to spytajcie się samych siebie, dlaczego takiego tekstu nie napisze nigdy żadna „IKEA” ?” – skomentował jezuita.

ikea naprawdę

Źródło: Twitter

RoM

Za: PoloniaChristiana - pch24.pl (2019-06-30) | https://www.pch24.pl/ksiadz-ziolek--dlaczego-takiego-tekstu-nie-napisze-nigdy-zadna-ikea-,69259,i.html

Skip to content