Oni nie odpuszczą. Machina oczerniania naszego narodu rozkręca się. Żydzi chcą, by Polacy ujawnili mienie należące do nich przed wojną

Aktualizacja: 2019-06-24 10:21 am

Amerykańska ustawa 447 to dopiero początek naszych problemów. Strona żydowska coraz śmielej podnosi kwestię restytucji mienia należącego do ich rodaków przed II wojną światową w Polsce. Najlepszym tego przykładem jest najnowsza kampania internetowa.

Projekt zapoczątkowany przez izraelską organizację badającą Holocaust zachęca ludzi do korzystania ze specjalnej infolinii, za pośrednictwem której można zgłaszać informacje o mieniu, które ich zdaniem powinno zostać zwrócone „do domu”.

Internetowa kampania informacyjna wzywa obywateli polskich do pomocy w zlokalizowaniu i zwrocie mienia pożydowskiego. W tym celu organizacja The Shem Olam Faith & Holocaust Institute for Education Documentation and Research, opublikowała film w języku polskim, który dostępny jest w mediach społecznościowych, opowiadający historię Żydów w Polsce i proszący obywateli polskich o odnalezienie i zwrot „skradzionej własności żydowskiej”.

Zdaniem organizacji, mienie powinno zostać zwrócone „do domu”, do Izraela. Jak dotąd, żadna żydowska własność nie została zgłoszona ani zwrócona w wyniku tejże kampanii.

Jest to kolejna odsłona kampanii mającej na celu obrabowanie Polaków. W tej kampanii teoretycznie chodzi o jakieś pamiątki, a realny przekaz jest taki, że Polacy obrabowali Żydów, a teraz nie chcą oddać.

Stawką jest oczywiście tzw. mienie bezspadkowe, pozostawione po żydowskich ofiarach niemieckiej zbrodni. Szacunki mówią nawet o mieniu wartości biliona złotych.

Mienie pożydowskie jeżeli nie ma spadkobierców przechodzi na własność skarbu państwa. Tak jest w całym cywilizowanym świecie. Jednak Żydzi wymyślili kategorię rasową w tej sprawie – to co należało do Żydów, należy się innym Żydom. Rasizm w czystej postaci.

I oczywiście bezprawie, ale trwają naciski na polski rząd żeby stworzył podstawę prawną dla takiego złodziejskiego procederu. Pomagają w tym oczywiście Stany Zjednoczone Ameryki, nasz największy sojusznik.

Możemy być pewni, że oni nie odpuszczą – okazja czyni złodzieja, a jak nie ma okazji to widzimy jak się starają, żeby ją stworzyć.

Źródło: ynetnews.com
https://nczas.com/

Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=108598 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]