Modlitwa ekspiacyjna za grzech sodomski wyrazem nienawiści? Tak uważa Facebook

Aktualizacja: 2019-06-4 10:30 am

Trwają przygotowania do krucjaty ekspiacyjnej za grzech sodomski, który jest grzechem wołającym o pomstę do nieba. Inicjatywa jest odpowiedzią na zbliżającą się paradę LGBT w Częstochowie. Facebook uznał jednak, że wydarzenie promujące modlitewne wzmożenie wiernych… propaguje nienawiść.

16 czerwca 2019 roku przez Częstochowę – u stóp Jasnej Góry – ma przejść marsz równości. Taka lokacja, ostatnie agresywne zachowania środowisk LGBT+, profanacje wizerunku Matki Bożej Częstochowskiej i wiele innych czynników budzą obawy, że wydarzenie stanie się okazją do ponownego ataku na świętość.

„Nie możemy pozwolić na dalszą i coraz bardziej brutalną profanację naszej duchowej stolicy! Brońmy naszą Mamę!” – apelują organizatorzy inicjatywy ekspiacyjnej za grzech sodomii. Inicjatywa była promowana na Facebooku. Wydarzenie zostało jednak zablokowane przez administratora portalu. Powód? „Ten post narusza Standardy społeczności w zakresie treści propagujących nienawiść”.

Wydarzenie zostało utworzone ponownie i jest dostępne TUTAJ, ale zablokowanie jego pierwotnej wersji przez serwis sprawiło, że wiele osób, które zadeklarowały udział czy też zainteresowanie w modlitwie straciło możliwość otrzymywania bieżących informacji od koordynatorów krucjaty.

Przypominamy zatem szczegóły 9-dniowej modlitwy wynagradzającej za grzech sodomii:

„Rozpoczynamy ją 7 czerwca (włącznie), a kończymy 15 czerwca (również włącznie), co daje nam pełne 9 dni, czyli standardową nowennę”, piszą organizatorzy.

Nasze działanie polega na codziennym:

– Odmówieniu modlitwy Anioł Pański, w ten sposób wzywając najpotężniejsze wstawiennictwo, czyli NMP

– Odmówieniu psalmu 73:

– Podjęciu ewentualnego postu polegającego na dobrowolnym umartwieniu

„Jednocześnie chcemy poinformować, że została zamówiona Msza święta wynagradzająca za promocję dewiacji seksualnych w Rzeszowie (parada równości). Odbędzie się ona w Katedrze Rzeszowskiej (p.w. NSPJ) dnia 21 czerwca o godz. 18.00. Zachęcamy również do zamawiania Mszy z intencją wynagradzającą na własną rękę”, podkreślają organizatorzy.

Katoliku, nie bądź obojętny. Pamiętaj, że obojętność jest grzechem zaniechania, a bierność oznacza współudział w grzechu: „Kto nie jest ze Mną, jest przeciwko Mnie” (Łk11; 23).

Więcej informacji o wydarzeniu – TUTAJ.

źródło: Facebook / PCh24.pl

MA

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=108237 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]