Wszystkim politykom, dziennikarzom i obywatelom zdziwionym fałszami

Aktualizacja: 2019-05-28 10:37 am

PRZED wyborami, kiedy to miało fundamentalne znaczenie by ustrzec przed fałszerstwami szczególnie mniejsze Komitety Wyborcze, dostarczałem politykom, dziennikarzom, działaczom, patriotom różnej orientacji i zwykłym obywatelom, wielu informacji na temat zbliżających się wyborów i zmienionego Kodeksu Wyborczego, fatalnych uchwał Państwowej Komisji Wyborczej oraz szykowanych na ich podstawie metod fałszowania wyborów.

Za każdym razem powtarzałem, że tym razem otrzymamy “dwa w jednym” – zostanie sztucznie zawyżona frekwencja a “udostępnione” przez PKW możliwości z tej “nadfrekwencyjności” głównie spożytkowane zostaną przez agenturę na sztuczne pompowanie przede wszystkim Biedronia ale także Koalicji Europejskiej (jedno działanie fałszowanie wyniku a dwa efekty: podwyższenie poprzeczki przekroczenia progu wyborczego oraz wzmocnienie partii destrukcyjnych dla Polski i cywilizacji)

ANI jeden DZIENNIKARZ (początkowo zainteresowany i zbulwersowany przedstawianymi faktami dotyczącymi uchwał PKW, sprzyjających fałszerstwom) nie dotrzymał obietnicy zaproszenia przedstawiciela RKW do audycji lub stworzenia jednej audycji lub cyklu audycji, podczas których moglibyśmy przedstawić oczywiste zagrożenia dla wolnych wyborów oraz wskazać jak się przed tym można skutecznie bronić.

ANI jeden POLITYK nie zwracał uwagi na nasze ostrzeżenia i konieczność chociażby odpowiedniego przeszkolenia osób kierowanych przez niego do pracy w Obwodowych Komisjach Wyborczych. W ten sposób kolejny raz zmarnowali ludzką nadzieję i ofiarność RKW. W głupi sposób duże partie straciły możliwość osiągnięcia o wiele lepszego wyniku a małe partie utraciły możliwość przekroczenia nawet progu wyborczego.

Przegrani politycy (niezależnie, czy jednak coś osiągnęli, czy zostali pozbawieni w ogóle owoców swych starań) przegrali na własne życzenie! Byli przez RKW ostrzegani i informowani!

KUKIZ’15 został zjedzony w dzień a KONFEDERACJĘ zjedzono w nocy!

Uwaga na koniec. Warto przeczytać wskazówki z linków poniżej o tym, kto nam robi dobrze podczas wyborów (choć nie zgadzam się z autorem tych tekstów we wszystkim i absolutnie nie uważam by na ten trąd, jakim jest “nasz” system wyborczy, lekarstwem było jeszcze większa jego informatyzacja). Informacje jednak o tym, jakie firmy i jakie osoby uczestniczą w organizacji systemu wyborczego w Polsce, na jakim oprogramowaniu i serwerach obecnie “jedzie” PKW, kto robi prognozy w dniu wyborów wykorzystywane w “programach wyborczych” i wszelkie te FAKTY powinny być dość dawno przyswojone przez dziennikarzy i polityków. Niestety, ani informacje RKW, ani te przytoczone w linkach, które potwierdzają zagrożenia sygnalizowane przez RKW, nie są przyswajane przez dziennikarzy-amatorów i polityków-amatorów.

Gdyby jednak politycy chcieli zmądrzeć PRZED szkodą i chcieli podjąć współpracę z RKW by wskazać sposoby uporania się z tym problemem, jakim jest system wyborczy w PRLbis, to RKW bardzo chętnie weźmie w tym udział. Byleby to nie było kolejne bicie piany!

https://medium.com/@MJarosiewicz/b%C5%82%C4%85d-systemu-bff74a64220d

https://mailchi.mp/a0dd05ca87be/czy-kolejne-wybory-byy-sfaszowane-do-wyb…

a tu nasza Skarga na najważniejszą uchwałe PKW, generującą fałszerstwa – skarga została “oczywiście” odrzucona w całości przez Swąd Najwyższy:

https://stowarzyszenierkw.org/3410-wzor-skargi-do-sadu-najwyzszego-na-uc…

Pozdrawiam

Marcin Dybowski

Krajowy Koordynator sieci RKW

Za: Stowarzyszenie Ruch Kontroli Wyborów (27-05-2019)

 


 

Krzysztof Bosak o wyniku Konfederacji: wielu z nas ma wrażenie, że coś tu nie gra

Uznajemy wyniki wyborów do PE. Nawet jeżeli przy wyborach były jakieś drobne nieprawidłowości, to rozbieżności z exit poll związane są raczej z nieprawidłowymi wynikami sondażu – powiedział w poniedziałek na antenie Polsat News przedstawiciel Konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy Krzysztof Bosak.

Poniedziałkowe oświadczenie Boska to odpowiedź na sugestie jednego z liderów Konfederacji Janusz Korwin-Mikke, który komentując wyniki wyborów napisał na Facebooku: „Ja bym to i owo sprawdził. Ponieważ atakowano nas jako ruskich szpionów, ludzie chyba niechętnie przyznawali się, że na nas głosowali? A jednak exit polls były znacznie wyższe od podanych wyników! Coś tu nie gra”.

Rozgoryczenie Janusza Korwin-Mikke jest zrozumiałe, ponieważ zgodnie z podawanymi w nocy z niedzieli na poniedziałek wynikami sondaży exit poll i late poll przeprowadzonymi przez IPSOS Konfederacja miała uzyskać odpowiednio 6,2 i 5,2 proc., co dawało jej trzy mandaty w Parlamencie Europejskim. Ostatecznie jednak po podliczeniu wszystkich głosów prawicowe ugrupowanie nie przekroczyło progu wyborczego, uzyskując 4,55 proc. poparcia.

Krzysztof Bosak zadeklarował, że jego komitet uznaje wyniki wyborów. – Nawet jeżeli tam były jakieś drobne nieprawidłowości, to nie zrzucamy na nie oczywiście tej zmiany, raczej zrzucamy to na karb tego, że sondaże są nieprawidłowe – podkreślił.

Lider warszawskiej listy Konfederacji do europarlamentu przyznał, że wielu przedstawicieli Konfederacji, nie tylko Janusz Korwin-Mikke „ma wrażenie, że coś tu nie gra”. – Natomiast od stwierdzenia, że coś tu nie gra do oskarżenia o fałszowanie wyborów jest jednak bardzo daleka droga i my staramy się wypowiadać odpowiedzialnie. W związku z czym, jeżeli gdzieś były nieprawidłowości, to będziemy oczywiście starali się wyjaśniać – zaznaczył. polityk. Dodał, że „mniejsze czy większe nieprawidłowości” pojawiają się w każdych wyborach.

Bosak oznajmił, że Konfederacja będzie kontynuowała pracę na rzecz Polski, aby stać się alternatywą dla wyborców „rozczarowanych PiS-em i Kukizem”. Dodał, że w czasie ostatniej kampanii po raz pierwszy spotkał się z tak dużym entuzjazmem i życzliwością Polaków. – Kilka miesięcy ciężko przepracujemy i brakujące do przekroczenia progu 100 tys. głosów wywalczymy – poinformował.

Polityk zapowiedział, że Konfederacja wystawi kandydatów w jesiennych wyborach do Sejmu oraz Senatu i “dobrze wykorzysta czas”, który do nich pozostał.

Źródło: Polsat News / gazetaprawna.pl

TK

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2019-05-28)

 


 

Źródło zdjęcia: Strona prof. Mirosława Dakowskiego (2019-05-28)

 


 

Gowin w triumfalnym nastroju. Wysyła prawicowych konkurentów do „politycznego piekła”

Konfederacja nie jest zagrożeniem dla Zjednoczonej Prawicy. To jest zagrożenie dla Polski. Dobrze, że ono minęło – powiedział w poniedziałek na antenie TVN24 wicepremier Jarosław Gowin.

Gowin był gościem programu „Fakty po faktach”, gdzie komentował wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego. Jednym z wątków rozmowy był wynik Konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy, która zdobyła 4,55 proc. głosów. – Konfederacja nie jest zagrożeniem dla Zjednoczonej Prawicy. To jest zagrożenie dla Polski. Dobrze, że ono minęło – mówił.

Politycy Konfederacji będą się smażyć w piekle politycznym za to, że próbowali uzyskać sukces polityczny, rozpętując, na szczęście nieudolnie, falę nastrojów antysemickich – dodał wicepremier.

Polityk skomentował również zwycięstwo w niedzielnych wyborach Prawa i Sprawiedliwości. Jego zdaniem wyborcy docenili „jakość rządów” Zjednoczonej Prawicy. – Moim zdaniem, głównym argumentem przesądzającym o naszym zwycięstwie była jakość 3,5-letnich rządów. Po prostu, popełniając masę błędów, to dotyczy również mnie, ale generalnie dobrze rządzimy. Jeżeli pan mi pozwoli na dobry uczynek, to ja bym chciał doradzić moim koleżankom, kolegom z partii opozycyjnych, żeby zastanowili się nie tylko nad tym, co robimy źle, bo może różne rzeczy słusznie nam wytykają, ale żeby zastanowili się nad tym, co robimy dobrze – powiedział.

Źródło: TVN24 / niezalezna.pl

TK

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2019-05-28)

[Wybrane wypowiedzi internautów pod w/w tekstem na stronie źródłowej:]

Napewno gowin jest wielkim zagrożeniem dla Polski.
Antykomuch

Ten Pan miał przeprowadzić reformy na uczelniach . A tam same komuchy
andrzej

Bardzo nierozsądna i szkodliwa jest ta wypowiedź Pana Gowina. Nagłośnienie ustawy 447 nie jest antysemickie tylko propolskie. Mogę przyjąć do wiadomości tłumaczenie, że PiS woli tą sprawę załatwić w ciszy i spokoju. Jednak oskarżanie o antysemityzm tych co się domagają jawności i twardego działania to nadużycie i rozmijanie się z prawdą. Również oskarżanie Konfederacji o rosyjską agenturalność jest trudnym do cofnięcia błędem a wydaje się, że p. Gowin również to sugeruje choć wprost nie powiedział.
kasztelan

Polityk ekipy rządzącej, wicepremier , obrzucił wyzwiskami swoich przeciwników za obronę polskich interesów. Na pewno w Nowym Jorku i Tel Avivie to sptakłao sie z aplauzem
Mirek

W zasadzie jak by sie tak zastanowic, to PiS moze poszczycic sie wylacznie sprawami socjalno-gospodarczymi. A to stanowczo za malo, zeby byc sercem czy swiatlem/przykladem dla Europy.
Tomas

Gowin właśnie posłużył się językiem nienawiści i pokazał, że jego wypowiedzi bez przygotowania, znamionują człowieka płytkiego intelektualnie, a to cecha ludzi pysznych. Niedopuszczalne jest aby zdrajca z PO straszył patriotów z konfederacji piekłem politycznym. Pycha kroczy przed upadkiem. Króluj nam Chryste!
ry.janszarmach3

Panie Gowin. Partie “opozycyjne” do PiS w sprawach kluczowych dla istnienia i kondycji Polski i Polaków głosują dokładnie tak jak wy towarzysze. Nie są żadną opozycją. Najpierw zgodnie rozbiliście szyby w oknach Polaków, a teraz wciskacie Polakom papierowy lepiec do klejenia okien. Według was nowe szkło w oknach już się Polakom nie należy.
von

Pytanie w gruncie rzeczy retoryczne: Czy Pan Gowin odróżnia jeszcze prawdę od kłamstwa a Polski interes od żydowskiego?
123

Gowin to wyjątkowy typ spod ciemnej gwiazdy.
JSK

gwozdziem do chwilowej trumny konfederacji było wydanie wiadomości TVP tuż przed ciszą wyborczą, gdzie ostro i brutalnie pokazali Brauna i Bosaka jako rosyjskich szpiegów i wywrotowców, prawie jak teroryści ! ludzie się przetraszyli ! A słowa Bosaka zmanipulowano do tego stopnia że jego zdanie jakoby dziękował zagranicy w sensie poloni przerobiono jako dziękowanie Putinowi ! kto tu jest bardziej niebezpieczny ? kłamcy o antypolacy z TVPis czy patrioci z Konfederacji ?! Zawsze należy się modlić do Boga Ojca, Jezusa Chrystusa i Ducha Świętego o pomoc na tej planecie, bo zmierzamy do Domu Ojca w innym wymiarze !
gender studies

Ciekawe tylko, czy wszyscy krzykacze o “haniebnym kierunku” czy “politycznym piekle” wyplaca z wlasnej kieszeni te milionowe urojone roszczenia.
antyPOPiS

To pis wywołuje nastroje antysemickie stręcząc ludziom izrael i judaizm tak że przestają się czuć w Polsce jak u siebie. Polin i Oświęcim są już praktycznie obszarami poza polską jurysdykcją. Gowin chce strategicznego sojuszu z izraelem, Gliński twierdzi że jesteśmy państwem dwóch narodów, Duda że jesteśmy z tradycji judeochrześcijańskiej – w połączeniu z nieustannym atakiem izraelitów i ich bezpodstawnymi roszczeniami to wystarcza żeby się ludziom flaki przewracały z bezsilnej złości.
Wojtek


 

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=108095 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]