Grzegorz Braun w Polskim Radiu: „Prezydent jest żydowskim lokajem”. Redaktor w panice przerwał temat

Aktualizacja: 2019-05-9 12:32 pm

Grzegorz Braun w Polskim Radiu ostro wypowiedział się na temat żydowskich wpływów w III RP. Redaktor prowadzący w panice zmienił temat.

Tematem rozmowy była kampania do unioparlamentu. Redaktor niestety nie rozumiał, dlaczego uniosceptyczne ugrupowanie chce dostać się do Brukseli. 

Aby ugrać cokolwiek trzeba być w grze. To nie jest akurat gra przeze mnie osobiście czy przez nas, konfederatów, preferowana, ale nie możemy obrażać się na rzeczywistość. Bierzemy udział w tym rozdaniu wyborczym, które akurat jest na stole. Chcemy wyprowadzenia Unii z Polski w tym sensie, że chcielibyśmy powrotu do normalności. Aby o polskich sprawach Polacy decydowali w Polsce – wyjaśnił Grzegorz Braun.

W dalszej części rozmowa zeszła na Żydów. Redaktorowi prowadzącemu się to nie spodobało w wyraźny sposób.

My chcemy powrotu do normalności. Chcemy żyć w Polsce, a nie w eurokołchozowym landzie, nie w Rzeczypospolitej Przyjaciół Polin, nie w jakiejś tęczowej republice, w której Żydzi, sodomici, komuniści narzucają Polakom już nie tylko, jak mają się rządzić, jaki ma być ustrój państwowy, ale także i to, jak mamy wychowywać swoje dzieci, o jakiej historii wolno nam wspominać, jakie tradycje wolno kultywować – przypomniał Braun.

To rzecz, na którą nie wolno nam się godzić. Dyktat eurokomisarzy brukselskich, dyktat żydowskich guwernantek – powiedział Braun, na co prowadzący przerwał pytaniem, kogo nazywa „żydowską guwernantką”. – Szanowny panie redaktorze, pan rozumiem spadł z księżyca. Nie obserwuje pan całej tej krzątaniny, skakania z gałęzi na gałąź przez warszawskich polityków, prezydentów, premierów… – mówił Braun, na co znowu przerwał prowadzący.

Czy pan prezydent RP jest żydowską guwernantką? – zapytał pracownik radia. – Nie, pan prezydent RP jest żydowskim lokajem – odpowiedział Grzegorz Braun.

Zaraz potem redaktor przerwał temat twierdząc, że „to jest poniżej poziomu debaty publicznej”.

[youtube tUuW1LWaEFI]

Źródło: youtube.com

Za: Najwyższy Czas! (08/05/2019) -- [Org. tytuł: «Braun ostro w Polskim Radiu. „Prezydent jest żydowskim lokajem”. Redaktor w panice przerwał temat [VIDEO]»]
Tags: , , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=107865 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]