Skandal w TVP Info. Widz dzwoni i mówi o roszczeniach żydowskich. Po chwili rozmowa zostaje przerwana

Do programu „w Tyle Wizji” emitowanego wieczorem na antenie TVP Info mogą dzwonić widzowie reżymówki. Jak to w takich przypadkach bywa, program na żywo rządzi się swoimi prawami i zdarzają się sytuacje, w których dziennikarze zostają postawieni pod ścianą.

Swego czasu do programu zadzwonił widz, który zaczął mówić o najważniejszej dla Polski w najbliższych latach kwestii, czyli roszczeniach żydowskich. – O wiele ważniejszy problem, o którym nikt nic nie mówi, tzw. ustawa S.447 w Stanach Zjednoczonych – mówił widz. 

Ani nikt z rządu, ani Pan prezydent się nie zająknie (…) A ta ustawa jest o tzw. mieniu bezspadkowym, czyli mienie pożydowskie, które organizacje żydowskie w wysokości 65 mld dolarów mają roszczenie wobec Polski – dodawał p. Leszek.

Dziennikarz TVP Krzysztof Feusette postanowił jednak udawać głupiego i zapytał widza: – Czego Pan od nas oczekuje?Źeby ktoś coś zaczął o tym mówić, ludzie jeżeli jesteście patriotami – odpowiedział p. Leszek.

Przecież Pan właśnie powiedział – odparł głupkowato Feusette. P. Leszek zignorował jednak ten komentarz i kontynuował swój wywód. – Jeżeli ta ustawa przejdzie to będzie koniec narodu Polskiego… – mówił p. Leszek.

Tutaj jednak rozmowa została przerwana. – Cieszymy się, że Pan żyje tak mocno tymi problemami – odpowiedział Feusette.

Mimo że od tego telefonu minęło już sporo czasu, widać że nic się nie zmieniło. TVPiS dalej milczy w kwestii roszczeń żydowskich, a nadredaktor Sakiewicz z „Gazety Polskiej” rzekł nawet, że protestowanie przeciwko temu to wyraz słabości, a nie siły.

[Wybrane wypowiedzi internautów pod w/w tekstem na stronie źródłowej:]

Zołza:
Rozmowa nie została przerwana. Pan z Kanady dokończył swoją wypowiedź w całości ale komentarz obecnych w studio jest delikatnie mówiąc skandaliczny który można by było ująć słowami: martw się pan tym co robi wasz lewacki premier. Szczyt bezczelności.

Anonim:
Nie skandaliczny, lecz – bezradny. Co może w takiej sytuacji powiedzieć marionetka z PolinTV ? Udawać ze deszcz pada.

Montezuma:
Ale czego można się spodziewać po telewizji reżimowej? Eskimosi kontrolują zresztą też TVN i Polsat. W naszym nieszczęśliwym kraju nie ma dużych propolskich mediów

 


 

Za: Najwyższy Czas! (07/04/2019) | https://nczas.com/2019/04/07/skandal-w-tvp-info-widz-dzwoni-i-mowi-o-roszczeniach-zydowskich-po-chwili-rozmowa-zostaje-przerwana-video/ |Skandal w TVP Info. Widz dzwoni i mówi o roszczeniach żydowskich. Po chwili rozmowa zostaje przerwana [VIDEO]

Skip to content