Pompeo o Trumpie: Bóg zesłał go, aby uratował Żydów

Aktualizacja: 2019-03-23 7:13 pm

Podczas wizyty w Jerozolimie sekretarz stanu USA Mike Pompeo udzielił w czwartek (21.03.2019) wywiadu telewizji Christian Broadcasting Network.

Zapytany o to, czy prezydent Trump jest niczym biblijna Estera, która z boską pomocą uratowała Żydów przed Hamanem, Pompeo stwierdził, że jako chrześcijanin wierzy, że to możliwe. „Jestem pewien, że tu działa Bóg” – oświadczył Pompeo.

Wywiad dla CBN odbył się podczas żydowskiego święta Purim upamiętniającego biblijną historię opisaną w Księdze Estery. Wezyr perskiego króla Kserksesa, Haman, chciał wymordować wszystkich Żydów, ale sprytna Estera namówiła Kserksesa, żeby skazał wezyra na śmierć. W konsekwencji Haman został powieszony, dziesięciu jego synów spotkała śmierć, a w całej Persji Żydzi zabili 75 000 ludzi.

Święto Purim jest więc nie tylko upamiętnieniem uratowania Żydów, ale również masakry, jakiej dokonali na Persach. Zatem wypowiedź Pompeo to sygnał, że prezydent Trump jest gotów na wojnę z irańskim Hamanem w obronie potomków Estery, a cała sprawa ma wręcz wymiar religijny. Powiało grozą.

Źródło informacji: thehill.com
https://wprawo.pl/

Mam nadzieję, że Bóg ukarze podwójnie tych łotrów, którzy bezczelnie i świętokradczo powołują się na Niego w swych plugawych poczynaniach.
Admin

Za: Dziennik gajowego Maruchy (2019-03-23)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Cała perfidia, podstępność i szatański spryt żydowski uwypukla się właśnie przy świętowaniu Purim, kiedy to zgromadzeni Żydzi czytają po kolei zwoje swoich ksiąg (kobietom nie wolno czytać) i gdy dochodzi do momentu wymienienia imienia Hamana, cała ta gromada zaczyna niemiłosiernie krzyczeć, bić w bębenki, wydzierać się, wymyślać, ciskać klątwy, wyzywać i hałasować. Jednak kolejny werset, gdzie mowa o tym, iż Żydzi w odwecie za nieudany spisek ich wymordowania, dokonali masakry 75 tysięcy Persów – kobiet, dzieci, starców, bez żadnych skrupułow, ze zwierzęcą brutalnością – otóż ten kolejny werset mówiący o krwawej rzezi dokonanej przez Żydów na niewinnych sąsiadach, czyta się szeptem, tak aby nikt nie usłyszał.

 


 

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=107232 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]